Goniec.pl
Księżna Kate chudnie

Rex Features/East News

Księżna Kate ma problemy zdrowotne? Najnowsze wiadomości z Wysp Brytyjskich

17 Maja 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Księżna Kate to ulubienica Brytyjczyków, którzy z radością powitali ją u boku najstarszego syna księżnej Diany oraz księcia Karola. Niedawno z niepokojem zauważono, że żona księcia Williama w ostatnich miesiącach znaczenie schudła. Okazuje się, że księżna Kate niezbyt dobrze radzi sobie ze stresem.

Książę William oraz Catherine Middleton pobrali się 29 kwietnia 2011 roku. Od tego czasu księżna Kate zyskała ogromną sympatię i szacunek wśród Brytyjczyków, którzy często stawiają ją w kontrze do niezbyt lubianej żony księcia Harry'ego, Meghan Markle. Jakiś czas temu zauważono jednak, że żona księcia Williama bardzo schudła, a w mediach pojawiły się plotki o jej problemach zdrowotnych.

Księżna Kate w ostatnich miesiącach bardzo schudła

Książę William i jego żona to jedna z cieszących się najlepszą opinią par wśród członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Najstarszy syn księżnej Diany oraz księcia Karola jest drugi w kolejce do tronu, a wielu Brytyjczyków chętnie ujrzałoby go w przyszłości na czele państwa - oczywiście z obecną ukochaną u boku.

Księżna Kate nie tylko cieszy się powszechną sympatią i zaufaniem, ale również jest dla wielu Brytyjek wzorem do naśladowania, jeśli chodzi o modę. Jej stylizacje często wzbudzają zachwyt, a wiele kobiet wypatruje w sklepach ubrań, podobnych do tych, które na co dzień nosi żona księcia Williama.

Jakiś czas temu jednak wygląd księżnej Kate wzbudził ogromny niepokój. Brytyjczycy zauważyli, że w ciągu ostatnich miesięcy żona księcia Cambridge znaczeni straciła na wadze. Ukochana Williama zawsze była szczupła, jednak teraz ubyło jej kolejnych kilogramów, co spowodowało pojawienie się plotek o jej problemach zdrowotnych.

[EMBED-243]

Okazuje się jednak, że prawdopodobnie nagła utrata wagi księżnej Kate nie ma związku z żadną poważną chorobą, a jest jedynie wynikiem ciągłego stresu, który w ostatnich miesiącach nie opuszcza księżnej Cambridge. Chodzi m.in. o konflikt w rodzinie królewskiej, który niedawno wstrząsnął światem.

– Kate jest poddana ostatnio wielkiej presji. Wszystko zaczęło się od odejścia z rodziny Harry’ego i Meghan. Potem zaczęła się pandemia i było coraz więcej powodów do zmartwień – przekazał informator jednego z tabloidów, cytowanego na portalu jastrzabpost.pl.

Z informacji przekazanych przez Brytyjskich dziennikarzy wynika, że księżna Kate bardzo przejmuje się ochłodzeniem stosunków pomiędzy swoim mężem, a jego bratem. Dzieci Williama i Kate również bardzo tęsknią za wujkiem Harrym, co powoduje dodatkowy stres. 

– Kate czuje się bezsilna, a tego nie lubi, ona jest przyzwyczajona do działania, a nie może nic zrobić, to ją gryzie od środka – miała dodać kolejna osoba z otoczenia Cambridge’ów.

Żona księcia Williama chciałaby, by jej rodzina żyła w zgodzie i wspólnie spędzała czas. Niestety, obecna sytuacja bardzo źle wpływa na jej kondycję, co widzi również jej mąż. Z doniesień prasy wynika, że książę William bardzo przeżywa to, że jego żona cierpi, jednak nie jest w stanie jej pomóc.

  • Córka Katarzyny Dowbor to zjawiskowa piękność. Niewielu wie, kto jest jej ojcem

  • Wielka awaria systemu do wystawiania e-recept w całej Polsce

  • Czajka zbierał pieniądze na pogrzeb mamy. Powiedział, na co je wydał

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Jastrząb Post

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Parada Równości

Wiadomości

O 15:00 wyruszy Parada Równości w Warszawie. Duże utrudnienia w centrum miasta

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >

Wiadomości

Aleksander Kwaśniewski boi się meczu Polska:Hiszpania. Skomentował formę drużyny

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >