Goniec.pl > Wiadomości > Poszukiwania Krzysztofa Dymińskiego. Do akcji włączyła się agencja detektywistyczna z Wielkiej Brytanii
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 18.11.2023 12:12

Poszukiwania Krzysztofa Dymińskiego. Do akcji włączyła się agencja detektywistyczna z Wielkiej Brytanii

Krzysztof Dymiński
Facebook/Zaginieni - pomóżmy ich odnaleźć

Cały czas trwają poszukiwania 16-letniego Krzysztofa Dymińskiego. Nastolatek pod koniec maja 2023 roku wyszedł ze swojego domu w Pogroszewie-Kolonii pod Ożarowem Mazowieckim i przepadł. Od tego czasu kontakt z nim się urwał. Krzysztof cały czas poszukiwany jest przez najbliższych oraz służby. W jego sprawę zaangażowani są także internauci. Teraz do tego grona dołączyła agencja detektywistyczna z Wielkiej Brytanii. Zamieściła ważny wpis. 

Trwają poszukiwania 16-letniego Krzysztofa Dymińskiego

16-letni Krzysztof Dymiński wyszedł z domu pod koniec maja br. i przepadł. W poszukiwania nastolatka poza jego najbliższymi oraz policją zaangażowali się także internauci. Rodzice Krzysztofa cały czas nie tracą nadziei, że syn odnajdzie się cały i zdrowy.

W sprawie pojawia się wiele wątków i różnych tropów, nadsyłanych przez internautów. Wszystko jest dokładnie sprawdzane. Krzysztof Dymiński wciąż jest jednak poszukiwany. – Nie tracimy nadziei, że gdzieś żyjesz, że wrócisz – pisze mama nastolatka.

16-letni Krzysztof Dymiński wyszedł z domu 27 maja 2023 i udał się na przystanek autobusowy. Był widziany w okolicach Ronda Daszyńskiego i Dworca Gdańskiego w Warszawie.

Tragiczny wypadek pod Kutnem. Nie żyje młoda kobieta, policja apeluje do świadków

Poszukiwania Krzysztofa Dymińskiego. W akcji agencja detektywistyczna z Wielkiej Brytanii

Alpha Investigators to agencja detektywistyczna działająca na terenie Wielkiej Brytanii. W swoich mediach społecznościowych firma opublikowała ostatnio kilka postów dotyczących poszukiwań Krzysztofa Dymińskiego. - Zamierzamy dosłownie zalać Europę informacjami o zaginięciu Krzysztofa, bo być może ktoś poza Polską, od czerwca tego roku, widział gdzieś tego młodego człowieka - napisano.

- Krzysztof Dymiński, mimo tylko 16 lat, mógł udać się z Polski przez Europę i to może być jedna z hipotez, co się z nim stało. Wiemy też, że każdą, absolutnie każdą z hipotez, należy sprawdzić. Chodzi tu o życie lub zdrowie ludzkie, które są największymi wartościami, jakie posiadamy - czytamy na Facebooku Alpha Investigators.

Poszukiwany Krzysztof Dymiński. Rysopis 16-latka

Krzysztof Dymiński ma 16 lat i 174 cm wzrostu. Chłopak jest dosyć szczupłej postury, ma faliste włosy, a na zębach aparat ortodontyczny. W dniu zaginięcia ubrany był w granatową bluzę z logiem ADIDAS w kolorze białym, ciemne spodnie oraz czarne buty marki Diesel.

Ktokolwiek widział nastolatka lub posiada ważne informacje w jego sprawie, proszony jest o pilny kontakt z Komisariatem Policji w Ożarowie Mazowieckim pod numerem 47 805 21 86 lub z rodziną pod numerem 604 944 800.

Tagi: poszukiwany