Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Pogrzeb ofiar z Chodzieży. Rodzina podjęła ostateczną decyzję
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 02.05.2023 11:18

Pogrzeb ofiar z Chodzieży. Rodzina podjęła ostateczną decyzję

pogrzeb trumna kosciół
(zdj. wykadrowane, zdj. ilustracyjne) Jakub Kaminski/East News

Na jaw wyszły nowe wiadomości na temat pogrzebu ofiar tragedii w Chodzieży (woj. wielkopolskie). Rodzina zmarłych podjęła ważną decyzję. Kluczowe jest to, gdzie spocznie Krzysztof A., który początkowo miał zostać pochowany z żoną i dzieckiem. Wszystko zmieniło się po wyjściu na jaw, że to on jest odpowiedzialny za ich śmierć.

Tragedia w Chodzieży: nowe wiadomości na temat pogrzebów ofiar

Wiadomości o makabrze w Chodzieży zelektryzowały cały kraj. Doniesienia o pięciu ciałach z podciętymi gardłami znalezionymi w domu jednorodzinnym są makabryczne. Kolejne ustalenia śledczych wprawiały w jeszcze większe niedowierzanie. 

Szybko ustalono, że to Krzysztof A. stoi za śmiercią żony, malutkiego synka oraz rodziców. Kiedy nie było to jeszcze pewne, rodzina planowała, że 41-latek spocznie w grobie razem z 38-letnią Martą A. i ich wspólnym dzieckiem.

Teraz rodzina podjęła jednak kluczową decyzję w kwestii pogrzebu ofiar z Chodzieży. Wszystko zostało już zaplanowane i kwestia złożenia ciał do grobów była najważniejsza. Czy ofiary spoczną w jednej mogile ze swoim oprawcą? 

Krzysztof Cugowski ma głodową emeryturę, ale fortunę na koncie. Wydało się, ile zarabia

Rodzina podjęcia decyzję, chodzi o pogrzeb ofiar z Chodzieży

Do szczegółów na temat pogrzebu ofiar z Chodzieży dotarli dziennikarze Faktu. Na początku rodzina zamordowanej Marty A. chciała, by 38-latka spoczęła razem ze swoim mężem. Kiedy na jaw wyszło, że to on jest mordercą… wszystko się zmieniło.

Marta i mały Staś zostaną pochowani w Sochaczewie. To rodzinne miasto 38-latki. W grobie próżno szukać będzie Krzysztofa A. Rodzice oprawcy zostaną pochowani w jednej w mogile w rodzinnym grobie. Najbliżsi podjęli decyzję, że syn stracił prawo do spoczęcia w tym samym grobie. Co stanie się z ciałem 41-letniego Krzysztofa A.? 

Nieoficjalne: Krzysztof A. zostanie pochowany z dala od rodziny

Rodzina zamordowanej Marty A. nie chce brać udziału w przygotowaniu pogrzebu Krzysztofa A. mieszkającego w Chodzieży. Nieoficjalne ustalenia Faktu wskazują, że ostatnie pożegnanie 41-latka wyprawi brat jego ojca.

To wujek ma dopiąć formalności związane z pogrzebem Krzysztofa A. Ciało napastnika ma spocząć w samotnym grobie. Mogiła zostanie zlokalizowana z dala od zamordowanych przez niego bliskich

Źródło: fakt

Tagi: Pogrzeb