Goniec.pl > Wiadomości > Panna młoda zaskoczyła swojego męża wyjątkowym tańcem. Nagranie to prawdziwy hit
Zuzanna Ptaszyńska
Zuzanna Ptaszyńska 17.05.2023 19:56

Panna młoda zaskoczyła swojego męża wyjątkowym tańcem. Nagranie to prawdziwy hit

Wesele, taniec
Marko Milivojevic/pixnio, Dani Kagan (YouTube/zrzut ekranu)

Sieć obiegło kolejne weselne nagranie przedstawiające flash mob. Tym razem panna młoda i jej przyjaciółki zaskoczyły pana młodego i zgromadzonych gości tańcem do piosenki ze słynnego filmu. Trzeba przyznać, że wyszło to rewelacyjnie.

Panna młoda weszła na parkiet i zachwyciła gości

Powoli rozpoczyna się sezon ślubny. Wiele przyszłych młodych par planuje swoje przyjęcia ślubne, próbując zaskoczyć nie tylko gości, ale i siebie nawzajem. Pomysły nie dotyczą już tylko wystroju sal, dań czy podarunków dla osób, które zechcą spędzić z młodymi ten wyjątkowy dzień.

Coraz popularniejszy na Zachodzie staje się trend organizowania flash mobów na weselach. Pojęcie "flash mob" dosłownie oznacza "błyskawiczny tłum". Idea polega na zaskoczeniu uczestników czymś niebanalnym i spontanicznym. 

Podczas wesela, zwykle po przywitaniu pary młodej i rozpoczęciu tańców, osoby biorące udział w flash mobie rozpoczynają specjalnie przygotowany taniec, często z elementami synchronizacji ruchów i ciekawymi efektami wizualnymi. Weselny flash mob ma na celu zaskoczenie i ośmielenie gości oraz stworzenie niezapomnianej atmosfery na tym ważnym wydarzeniu.

Michał Wiśniewski po raz szósty został ojcem. Ujawnił imiona dziecka

Panna młoda zaskoczyła męża

Młode pary coraz częściej angażują przyjaciół i starają się zaskoczyć zebranych gości. Pewna panna młoda przygotowała fantastyczną niespodziankę dla swojego ukochanego. Zatańczyła razem z przyjaciółmi do piosenki z kultowego filmu "Dirty Dancing". 

"Zaskoczyłam mojego męża tym epickim flash mobem, w którym wzięli udział wszyscy jego przyjaciele i oczywiście moje wspaniałe koleżanki" - czytamy w opisie nagrania. Trzeba przyznać, że niespodzianka wyszła znakomicie.

Panna młoda weszła na pakiet i zaczęła tańczyć. Nagranie to hit

W Polsce również coraz więcej świeżo upieczonych żon decyduje się zatańczyć na weselnym parkiecie dla swoich wybranków. Od kilku miesięcy na YouTubie krąży nagranie, na którym polska panna młoda tańczy dla swojego męża. Filmik spotkał się z bardzo pozytywną reakcją internautów.

Firma zajmująca się filmowaniem wesel zdecydowała się podzielić nagraniem na YouTubie. - Nasza Panna Młoda Asia razem z koleżankami, zrobiła ogromną niespodziankę dla swojego świeżo poślubionego męża. Pokaz taneczny na weselu okazał się super atrakcją, a mina Pana Młodego nie zostawiała żadnych złudzeń, że ta atrakcja była jak najbardziej trafiona - napisano w opisie filmiku na YouTube.

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy.  “Niesamowite jak to pięknie wyszło”, “Świetny układ . Brawo dziewczyny”, “Prawdziwa bajka! Aż się chce oglądać” - to tylko niektóre z wpisów, które chwalą pomysłowość i umiejętności taneczne panny młodej.

Źródło: Dani Kagan/YouTube

Tagi: Ślub Wesele