Goniec.pl
Panna młoda postawiła druhnom warunek

Pixabay.com artisticfilms (zdjęcie ilustracyjne)

Panna młoda nakazała druhnom, by schudły przed ślubem

25 Maja 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

Panna młoda postawiła druhnom warunek, który powinny spełnić, by wziąć udział w uroczystości ślubnej. Jedna z nich zrezygnowała, gdy usłyszała, że musi schudnąć kilka kilogramów i zapuścić włosy, by wyglądać dobrze na fotografiach. Internauci uważają, że przyszła żona zdecydowanie przesadziła.

Druhna, która otrzymała nietypowy nakaz, postanowiła opisać swoją historię na portalu Reddit. Kobieta relacjonowała, że panna młoda wysłała do wszystkich gości weselnych wytyczne dotyczące jej ślubu. Nie chodziło wyłącznie o styl ubioru, ale także o tuszę druhen.

Panna młoda postawiła druhnom warunek

Kontrowersyjne wymagania zostały wysłane kobietom za pośrednictwem komunikatora internetowego. Przyszła panna młoda napisała, że każda druhna, która nosi ubrania powyżej rozmiaru 34, powinna przejść na dietę, by mieć możliwość wzięcia udziału w uroczystości.

- Starannie wybrałam wszystkie sukienki dla druhen i wszystkie mają rozmiar 34. Więc jeśli się nie kwalifikujesz, polecam pójść na siłownię. Bez obrazy, ale planowałam ten dzień całe życie i chcę, żeby było idealni**e** - napisała kobieta w wiadomości.

To niejedyne żądanie, które usłyszały przyjaciółki przyszłej panny młodej. Bohaterka kontrowersyjnej historii oczekiwała także, że wszystkie znajome obetną paznokcie i pomalują je bezbarwnym lakierem oraz wyprostują i zetną włosy tak, by nie przekraczały linii ramion.

W uroczystości nie będą mogły wziąć udziału dzieci. Jedyną nieletnią osobą będzie dziewczynka sypiąca kwiaty w drodze do ołtarza. Nowożeńcy zażądali jednak, by dziecko - tuż po wykonaniu ciążącego na nim obowiązku - zostało odwiezione przez rodziców do domu.

Panna młoda oczekuje także, by wszyscy goście weselni ufundowali jej miesiąc miodowy na Hawajach. Składka na tę przyjemność miałaby wynieść 500 dolarów, czyli około 2500 złotych na osobę. Kobieta nie widzi nic złego w swoich roszczeniach.

- Przykro mi, jeśli to wygląda na wiele wymagań, ale to jest wyjątkowy dzień i chcę, żeby wyglądał tak, jak zawsze to sobie wyobrażałam. Proszę, uszanujcie to. Mam nadzieję, że będziemy się świetnie bawić. Kocham was, nie mogę się doczekać, kiedy będę żoną - zakończyła swoją wiadomość

Druhna, która podzieliła się komunikatem z użytkownikami Reddita przyznała, że zrezygnowała z udziału w uroczystości. Stwierdziła, że nie zamierza ingerować w swój wygląd, a wymagania przyjaciółki są absurdalne. Na jej wpis zareagowało ponad 60 tysięcy osób. Większość podzieliła pogląd kobiety.

Internauci stwierdzili, że przyszła panna młoda ma paskudny charakter, a małżeństwo, które planuje, nie przetrwa nawet roku. Uważacie, że przyjaciółka druhny przesadziła? A może jej wymagania i marzenia dotyczące kształtu uroczystości są dla was zrozumiałe?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Wirtualna Polska

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Parada Równości

Wiadomości

O 15:00 wyruszy Parada Równości w Warszawie. Duże utrudnienia w centrum miasta

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >

Wiadomości

Aleksander Kwaśniewski boi się meczu Polska:Hiszpania. Skomentował formę drużyny

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >