Goniec.pl

materiały policyjne

Nowe informacje w sprawie Jacka Jaworka. Policja przeszukała wieś nieopodal Borowców

24 Stycznia 2022

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Poszukiwania Jacka Jaworka trwają. Policja sprawdziła grudniowy trop, według którego zwłoki podejrzanego o potrójne morderstwo we wsi Borowce miało być ukryte we wsi Poraj. Śmierć Jacka Jaworka jest jednym ze scenariuszy przyjętych przez śledczych.

Policja nieustannie przypomina, że Jacek Jaworek może ukrywać się "w zasięgu wzroku". Służby postanowiły specjalną kampanią informacyjną zwrócić uwagę, że poszukiwani przestępcy bardzo rzadko unikają wymiaru sprawiedliwości w lasach i piwnicach.

- Poszukiwani przestępcy często zmieniają nie tylko swój wygląd i dane osobowe, ale także prowadzą całkiem inne, normalne życie . Zakładają nowe rodziny, są przykładnymi obywatelami i zgodnymi sąsiadami - przekazała w ważnym komunikacie Polska Policja.

Okazuje się, że śledczy biorą pod uwagę również scenariusz dotyczący śmierci Jacka Jaworka. Policjanci zbadali trop, który w grudniu przekazał... jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Jasnowidz Jackowski rozmawiał z duchem Jacka Jaworka

Sprawa Jacka Jaworka jest jedną z wielu, w której głos zabrał Krzysztof Jackowski. W grudniu w rozmowie z "Faktem" jasnowidz podzielił się nowym tropem w poszukiwaniach podejrzanego o zabójstwo trzech osób, w tym nastolatka, swojego bratanka.

- Wizje trudno przychodziły. W końcu poczułem... On nie żyje - powiedział Krzysztof Jackowski na samym początku. - Duch poszukiwanego podpowiedział mi: Poraj... Poraj... - dodawał w rozmowie z dziennikarzem "Faktu".

- Nie wiedziałem, że taka miejscowość istnieje. Sprawdziłem na mapie, Poraj leży 32 km od Borowców, gdzie doszło do tragedii. Jaworek uciekł. Po zbrodni zabił się. Trzeba przeczesać teren wokół Poraja - stwierdził Krzysztof Jackowski.

ZOBACZ: Krzysztof Bosak NA BAZARZE! Na mrozie OGNIŚCIE krytykuje rząd

Policja sprawdziła trop

Portal Interia zapytał się policji śląskiej czy służby znają trop wskazany przez jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego. Okazuje się, że policjanci nie tylko wiedzieli o jego słowach, ale podjęli w tej sprawie działania.

- W tej sprawie sprawdzany jest każdy sygnał, który dociera do policji, w tym wersja pana Jackowskiego - przekazała podinsp. Aleksandra Nowara, rzeczniczka śląskiej policji.

Niestety słowa jasnowidza nie doprowadziły do rozwiązania sprawy Jacka Jaworka. - Jednak informacje od tego ostatniego były na tyle ogólne, że na ten moment nie pomogły policjantom - dodała rzeczniczka.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: interia.pl, fakt.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Wiadomości

Płaca minimalna w 2024 roku. Minister Marlena Maląg podała kwotę
Czytaj więcej >

Polityka

Co dalej z "Lex Tusk"? Jest głos z Pałacu Prezydenckiego
Czytaj więcej >

Wiadomości

Sochaczew. W mieszkaniu ujawniono ciało niemowlęcia. W akcji służby
Czytaj więcej >

Wiadomości

Tragedia na Śląsku. Nie żyje mężczyzna. Lądował śmigłowiec LPR
Czytaj więcej >

Wiadomości

Nowe fakty ws. zaginięcia małżeństwa z Warszawy. Ekspert wskazuje na poważny błąd policji
Czytaj więcej >

Polska

Obietnice PiS przyjęte przez Sejm. Kierowcy, uczniowie i niepełnosprawni z przywilejami
Czytaj więcej >
Agata Jaroszewska

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]