Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Nowe informacje o stanie zdrowia Kate. Wielu poddanych na to czekało
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 28.05.2024 13:29

Nowe informacje o stanie zdrowia Kate. Wielu poddanych na to czekało

księżna Kate
Fot. royal.uk

Na takie wiadomości od tygodni czekało wielu fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. Wszyscy oni byli bardzo zasmuceni, gdy dowiedzieli się, że księżna Kate cierpi na nowotwór. Na szczęście, źródła w Pałacu Buckingham twierdzą, iż wszystko toczy się dobrym torem. O tym, że czuje się już znacznie lepiej i powoli wraca do zdrowia, mogą świadczyć zwłaszcza ostatnie ruchy żony księcia Williama.

Nowe wieści o stanie zdrowia księżnej Kate

Brytyjczycy nie przestają martwić się o zdrowie króla Karola i księżnej Kate, którzy to publicznie przyznali w ostatnim czasie, że zmagają się z nowotworem. O ile jednak monarcha po krótkiej przerwie powrócił do pełnienia obowiązków, żona księcia Williama skutecznie schowała się w domowym zaciszu. To tylko podsyca plotki o tym, że z jej stanem nie jest najlepiej.

Tak naprawdę ostatni raz Middleton widziana była oficjalnie na nagraniu z końca marca, w którym oznajmiła, że jest chora i wycofa się z życia publicznego na czas przejścia przez chemioterapię prewencyjną. Później nie wzięła już udziału we wspólnych obchodach Wielkanocy, zaszywając się z mężem i dziećmi w Anmer Hall. Niedawno jednak w końcu nadeszły nowe wieści o księżnej Walii i to takie, na które wszyscy czekali. Z Kate ma być ponoć już o wiele lepiej. Co to dokładnie oznacza?

Akcja straży miejskiej w całej Polsce. Pójdziesz na zakupy i mocno się zdziwisz

Daily Mail: Księżna Walii ma się już lepiej

Minione tygodnie upłynęły na brytyjskim dworze królewskim w wielkim napięciu i oczekiwaniu na pozytywne informacje. Kryzys, jaki trapi rodzinę od czasu śmierci królowej Elżbiety mocno dał się wszystkim we znaki, ale są nadzieje na jego zażegnanie.

ZOBACZ: Córka Aleksandra Kwaśniewskiego ujawniła nowe fakty o jego stanie zdrowia. “Walczy ciągle bardzo”

Serwis Daily Mail powołuje się na pałacowe źródła, które miały przekazać, iż księżna coraz chętniej wychodzi z domu na zewnątrz i spędza więcej czasu z rodziną. Być może wynika to z faktu, że w końcu lepiej się czuje. Wiadomo bowiem, że chemioterapia to leczenie, które także nie jest obojętne dla samopoczucia pacjenta.

Pałac Buckingham zalewają listy i prezenty

Gazeta zaznacza przy tym, że choć Kate jest już śmielsza w uczestniczeniu w rodzinnym życiu, Pałac Kensington nadal podkreśla, iż potrzebuje ona czasu i przestrzeni.

Na szczęście, poza wsparciem męża, dzieci, rodziców, rodzeństwa, teściów i przyjaciół, Kate może liczyć także na słowa otuchy od całego brytyjskiego społeczeństwa. Do rezydencji Windsorów nieustannie spływają listy, kartki z życzeniami i prezenty dla księżnej Walii.

“Fakt” podaje, że do marca w standardowym tygodniu do Pałacu Buckingham trafiała do 1 tys. listów, teraz natomiast sytuacja wymyka się spod kontroli. William i Kate są wdzięczni za każdą korespondencję i każdy podarunek, mając nadzieję, że wkrótce znów aktywnie będą działać na rzecz Korony.

Źródło: Daily Mail, Fakt