Goniec.pl > Wiadomości > Uczestnik programu "Jeden z dziesięciu" pobił rekord. Zdobył 533 punkty
Mateusz Sidorek
Mateusz Sidorek 07.09.2021 22:44

Uczestnik programu "Jeden z dziesięciu" pobił rekord. Zdobył 533 punkty

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
YouTube teleMaras screen z mat. „1 z 10 - Tomasz Orzechowski pobił REKORD WSZECH CZASÓW!”

Ostatnio widzowie programu „Jeden z dziesięciu” niedawno mieli nie lada gratkę. Niespodziewanie uczestnik pierwszego odcinka 125. edycji pobił rekord punktów. Wydarzenie to zaskoczyło nawet Tadeusza Sznuka. Takiego popisu już dawno nie widział ani prowadzący, ani publiczność kultowego teleturnieju.

Tomasz Orzechowski napisał nową historię programu „Jeden z dziesięciu”. Uczestnik szedł nieustraszony, budząc podziw wśród widzów i imponując samemu Tadeuszowi Sznukowi. Prowadzący widział już wiele w studiu TVP, ale ta edycja teleturnieju zaskoczyła nawet jego.

Świeżo upieczony bohater programu „Jeden z dziesięciu” szybko zwrócił na siebie uwagę. Uczestnik pierwszego odcinka 125. edycji teleturnieju zaczął od pytania „na siebie” i tak już zostało. Tomasz Orzechowski nie chciał kierować zapytań na konkurentów i dzięki temu zdobył rekordową liczbę punktów. Nowy rekord to 533 punkty.

Historyczny odcinek „Jednego z dziesięciu”

Czegoś podobnego widzowie „Jednego z dziesięciu” widzowie dawno nie widzieli. Tomasz Orzechowski przestał odpowiadać dopiero wtedy, gdy wyczerpała się pula pytań Tadeusza Sznuka. W ten sposób pobił poprzedni rekord, który wynosił 493 punkty. Zarówno prowadzący, jak i producenci turnieju pogratulowali nowemu rekordziście.

Poprzedni rekord należał do Kamili Perczak, która wystąpiła w ósmym odcinku 88. edycji, ale również do Dominika Rauera (20. odcinek 106. edycji) oraz Jolanty Syganiec (10. odcinek 122. edycji). Patrząc na to, jak brawurowo przez wszystkie pytania przeszedł Tomasz Orzechowski, na kolejny historyczny wynik widzowie najprawdopodobniej będą musieli jeszcze trochę poczekać.

Wielkie gratulacje dla pana Tomasza Orzechowskiego! Imponujący wynik 533 punktów! – czytamy na Facebooku „Jeden z dziesięciu”.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Radio ZET

Tagi: TVP