Goniec.pl

Straż Graniczna

Niebezpieczny incydent na granicy z Białorusią. Straż Graniczna pokazała nagranie

22 Maja 2023

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Straż Graniczna przekazała niepokojące informacje. Na granicy doszło do incydentu, który realnie zagroził pogranicznikom. Funkcjonariusze SG zostali zaatakowani. Ucierpiał ich pojazd. - Wśród atakujących osób byli również zamaskowani mężczyźni - przekazano w oficjalnym komunikacie na temat zdarzenia.

Straż Graniczna opublikowała ważny komunikat, doszło do groźnej sytuacji

Wiele osób zapomniało już, że na polsko-białoruskiej granicy nieustannie trwa kryzys migracyjny. Najnowszy komunikat Straż Granicznej udowadnia, że mimo iż zainteresowanie opinii publicznej zmalało, to sytuacja się nie uspokoiła.

W weekend doszło do ataku na polskich strażników granicznych. Patrol znalazł się na celowniku „cudzoziemców”. Do sieci trafił film z całego zajścia. SG wydała również oficjalny komunikat.

Biedronka

W poniedziałek do Biedronki ustawią się kolejki. Kultowy produkt znowu w sprzedaży

CZYTAJ DALEJ

W sobotę doszło do incydentu na granicy polsko-białoruskiej

W sobotę na granicy polsko-białoruskiej doszło do ataku na strażników granicznych. W komunikacie przekazano, iż “cudzoziemcy agresją reagują na patrole stojące im na drodze na zachód Europy”.

- Wśród atakujących osób byli również zamaskowani mężczyźni - dodała Straż Graniczna w oficjalnym komunikacie opublikowanym w mediach społecznościowych.

Straż Graniczna opublikowała niepokojące nagranie

Nie obyło się bez strat. Na szczęście żaden z pograniczników nie został ranny i nie wymagał pomocy lekarzy. Wszystko wskazuje, że prowokacji dopuściły się białoruskie służby. Nie można wykluczyć, że funkcjonariusze Aleksandra Łukaszenki chcą doprowadzić do zaognienia sytuacji.

Straż Graniczna opublikowała nagrania z kamer. Udokumentowany został moment ataku. Widać na nim również osoby stojące między drzewami. Ich twarze ukryte są pod czarnymi kominiarkami. 

ksiądz kościół ołtarz ambona

Ksiądz przerwał kazanie i zwrócił się do matki dwuletniej dziewczynki. W sieci zawrzało

CZYTAJ DALEJ
radiowóz policja

Zachodniopomorskie. Ujawniono zwęglone zwłoki. Ofiara przed śmiercią wykonała jeden telefon

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Straż Granicznagranica polsko-białoruska

Podobne artykuły

Wiadomości

Opole. Splądrowali Żabkę na oczach obsługi. Policja szuka świadków
Czytaj więcej >

Wiadomości

Śląsk. Zaginęła 13-letnia Milena Magiera. Dziewczynka nie wzięła ze sobą nawet telefonu
Czytaj więcej >

Wiadomości

Łódzkie. Pożar składowiska z chemikaliami w Łaniętach. W akcji strażacy
Czytaj więcej >

Wiadomości

Lubuskie. Samochód uderzył w barierki i przekoziołkował na bok. 25-latek z Czech zginął na miejscu
Czytaj więcej >

Wiadomości

Warszawa. 74-latka potrącona przez nastolatki na hulajnodze
Czytaj więcej >

Wiadomości

18-letnia Pola zmarła w szpitalu, zaczęło się od zwykłej grypy. W akcji prokuratura
Czytaj więcej >
Agata Jaroszewska

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]