Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Niebezpieczny incydent na granicy z Białorusią. Straż Graniczna pokazała nagranie
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 22.05.2023 19:09

Niebezpieczny incydent na granicy z Białorusią. Straż Graniczna pokazała nagranie

straż graniczna patrol granica polsko-białoruska
Straż Graniczna

Straż Graniczna przekazała niepokojące informacje. Na granicy doszło do incydentu, który realnie zagroził pogranicznikom. Funkcjonariusze SG zostali zaatakowani. Ucierpiał ich pojazd. - Wśród atakujących osób byli również zamaskowani mężczyźni - przekazano w oficjalnym komunikacie na temat zdarzenia.

Straż Graniczna opublikowała ważny komunikat, doszło do groźnej sytuacji

Wiele osób zapomniało już, że na polsko-białoruskiej granicy nieustannie trwa kryzys migracyjny. Najnowszy komunikat Straż Granicznej udowadnia, że mimo iż zainteresowanie opinii publicznej zmalało, to sytuacja się nie uspokoiła.

W weekend doszło do ataku na polskich strażników granicznych. Patrol znalazł się na celowniku „cudzoziemców”. Do sieci trafił film z całego zajścia. SG wydała również oficjalny komunikat.

W poniedziałek do Biedronki ustawią się kolejki. Kultowy produkt znowu w sprzedaży

W sobotę doszło do incydentu na granicy polsko-białoruskiej

W sobotę na granicy polsko-białoruskiej doszło do ataku na strażników granicznych. W komunikacie przekazano, iż “cudzoziemcy agresją reagują na patrole stojące im na drodze na zachód Europy”.

- Wśród atakujących osób byli również zamaskowani mężczyźni - dodała Straż Graniczna w oficjalnym komunikacie opublikowanym w mediach społecznościowych.

Straż Graniczna opublikowała niepokojące nagranie

Nie obyło się bez strat. Na szczęście żaden z pograniczników nie został ranny i nie wymagał pomocy lekarzy. Wszystko wskazuje, że prowokacji dopuściły się białoruskie służby. Nie można wykluczyć, że funkcjonariusze Aleksandra Łukaszenki chcą doprowadzić do zaognienia sytuacji.

Straż Graniczna opublikowała nagrania z kamer. Udokumentowany został moment ataku. Widać na nim również osoby stojące między drzewami. Ich twarze ukryte są pod czarnymi kominiarkami.