Nie żyje Czesław Palczak Żródło: MPK Wrocław

Nie żyje Czesław Palczak

30 Kwiecień 2021 Patryk PrzybyłowskiPatryk Przybyłowski

Właśnie została podana bardzo smutna wiadomość, minionej nocy zmarł Czesław Palczak. Wrocławianie kojarzą go m.in. ze sprawowania mandatu radnego z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Wiadomość potwierdził Krzysztof Balawejder.

Dyrektor Naczelny i Prezes Zarządu MPK Wrocław przekazał wiadomość o śmierci jednego ze swoich poprzedników za pośrednictwem Facebooka. Czesław Palczak w przeszłości kierował nie tylko MPK, ale również w latach 2006 - 2014 był radnym z ramienia PiS.

- Przez współpracowników określany jako cudowny człowiek dialogu. Człowiek Solidarności i solidarności. Wzór managera ponadczasowego. Mieszkaniec Biskupina.
Rodzinie i Najbliższym składam z głębi serca płynące wyrazy współczucia
- napisał Krzysztof Balawejder.

Czesław Palczak w roli miejskiego radnego udzielał się na wielu Polach. Był członkiem Komisji Infrastruktury Komunalnej oraz Komisji Komunikacji i Ochrony Środowiska. Przewodził również poczynaniom Komisji Inicjatyw Gospodarczych.

Kondolencje rodzinie zmarłego przekazała również strona MPK Wrocław. Czesław Palczak zmarł w wieku 83 lat.

Nagła wiadomość ws. chorego na nowotwór Tadeusza Cymańskiego. Trafił na stół operacyjnyNagła wiadomość ws. chorego na nowotwór Tadeusza Cymańskiego. Trafił na stół operacyjnyCzytaj dalej

Wrocław żegna Czesława Palczaka

Pod publikacją informującą o śmierci byłego radnego znaleźć można mnóstwo słów uznania dla jego działalności. Jedną z osób, które zabrały głos jest dziennikarka i radna miejska Wanda Ziembicka-Has.

- Był kulturalnym, miłym i niewrednym radnym RM kiedy byłam w Komitecie Bezpartyjnym radną Rafała Dutkiewicza. Miał dużą osobista kulturę, mimo że był z PISU! Część Jego Pamięci Radnego naszego miasta! Wyrazy współczucia dla Rodziny Pana Czesława. Mile Go wspominam! - napisała.

Wśród wyrazów współczucia dla rodziny znajdujemy również wiele słów napisanych przez byłych współpracowników. Nie brakuje także kondolencji od obecnych pracowników MPK, którzy żałują, że nie mieli okazji poznać Czesława Palczaka.

nie żyje

źródło zdjęcia: facebook.com/mpkwroc

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: horecatrends.pl

Następny artykuł