NASI DZIENNIKARZE
Janusz Schwertner
Mateusz Baczyński
Jakub Wątor
Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Nie miał żadnych szans w zderzeniu z ciężarówką. Nie żyje 66-latek
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 28.09.2023 13:34

Nie miał żadnych szans w zderzeniu z ciężarówką. Nie żyje 66-latek

Śmiertelny wypadek w Inowrocławiu
KPP w Inowrocławiu

Do dramatycznego wypadku doszło na drogach Inowrocławia w środę 27 września. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności i przyczyny zdarzenia, w którego skutek w wyniku odniesionych obrażeń zmarł 66-letni kierowca.

Tragiczny wypadek w Inowrocławiu. Auto osobowe zderzyło się z ciężarówką

Do wypadku doszło w środę 27 września około godziny 13.30 na skrzyżowaniu Poznańskiej i Cichej. To właśnie tam zderzyły się dwa auta - osobowy opel astra i ciężarowy marki DAF z naczepą.

- Kierujący pojazdem osobowym 66-letni mężczyzna mieszkaniec powiatu inowrocławskiego na skutek obrażeń zmarł po przewiezieniu do szpitala - przekazała asp. szt. Izabella Drobniecka, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Inowrocławiu.

- Strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego w celu ewakuacji kierowcy z auta, który z ogólnymi obrażeniami ciała został hospitalizowany. Kierowca samochodu ciężarowego nie odniósł żadnych obrażeń - informuje mł. bryg. Ireneusz Taraszka z KP PSP w Inowrocławiu. Okoliczności i przyczynę wypadku ustali inowrocławska policja.

Skandaliczne sceny na antenie TVP. "Pan jest chamem"

Życia 66-letniego kierowcy nie udało się uratować

Droga w miejscu wypadku była całkowicie zablokowana. Jak przekazali funkcjonariusze, ciało zmarłego 66-latka zabezpieczono do przeprowadzenia szczegółowych badań sekcyjnych.

- W tej sprawie śledztwo prowadzi inowrocławska policja pod nadzorem prokuratury. Świadkowie wypadku proszeni są o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 47 7528 379 lub całodobowo z dyżurnym 47 7528 210 - przekazuje oficer.

Śmiertelny wypadek w Inowrocławiu. Do sieci trafiły zdjęcia z miejsca zdarzenia

Policja apeluje do wszystkich uczestników ruchu o przestrzeganie przepisów, kierowanie się zasadą ograniczonego zaufania i zwracanie uwagi na pogodę.

- Zwracajmy także uwagę na aurę. Mamy wczesną jesień, a to oznaczać może poranne mgły, mokrą nawierzchnię jezdni i liście na drodze - mówi asp. szt. Izabella Drobniecka, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Inowrocławiu.

poz.jpg
KPP w Inowrocławiu
cicha.jpg
KPP w Inowrocławiu
145-356085.jpg
KPP w Inowrocławiu