Goniec.pl
mezczyzna-straszne-rzeczy

YouTube 7NEWS Australia screen z materiału „Glenn Roche suspended from his NSW Police Force job after assaulting girl in Cabramatta | 7NEWS”

Nagranie ujawniło prawdę. Zagonił 13-latkę do windy, chciał zrobić okropne rzeczy

4 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

W Sydney doszło do szokującego incydentu z udziałem mężczyzny. W jednym z budynków na przedmieściach miasta obcy wbiegł za małą dziewczynką do windy i próbował ją złapać. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez monitoring. Napastnik został oskarżony o napaść na tle seksualnym. Niedawno sąd wydał wyrok w tej sprawie.

Sprawa dotycząca 54-letniego mężczyzny została nagłośniona przez telewizję 7News Australia. Materiał opublikowany przez stację, który znalazł się na platformie YouTube, wywołał duże oburzenie zarówno w społeczności Sydney, jak i całego kraju. 54-latek został niedawno został uznany przez sąd za winnego napaści na tle seksualnym.

Oskarżony mężczyzna w lipcu 2019 roku dopuścił się niepokojącego zachowania wobec nieletniej dziewczynki. Na szczęście w budynku, w którym miała miejsce napaść, znajdował się monitoring. Dzięki temu śledczy nie mieli problemu z ustaleniem tożsamości sprawcy ani przebiegu wydarzeń.

Mężczyzna gonił nieletnią dziewczynkę

Zachowanie 54-letniego mężczyzny oburzyło mieszkańców Sydney. Na nagraniu można zobaczyć, jak obcy najpierw goni dziewczynkę, następnie wdziera się za nią do windy. Tam próbuje złapać dziecko, które przez cały czas się wyrywa.

W trakcie tego zdarzenia napastnik próbuje również obejmować dziewczynkę i zmusić do pocałunku. W tym czasie w windzie znajduje się jeszcze inne dziecko, które zszokowane cała sytuacją próbuje zatrzymać windę, wciskając przyciski.

ślub panna młoda

Panna młoda zmarła podczas wesela. Pan młody poślubił jej młodszą siostrę

CZYTAJ DALEJ

Wreszcie napastowanej dziewczynce udaje się uciec. Dziecko natychmiast biegnie do swojej mamy i wszystko jej opowiada. Kobieta nie zwleka i postanawia zawiadomić o całym wydarzeniu służby mundurowe.

Mężczyzna trafił do sądu

Po otrzymaniu informacji o zachowaniu mężczyzny policja rozpoczęła śledztwo w tej sprawie. W trakcie postępowania na jaw wyszły kolejne szokujące fakty. Okazało się, że podejrzany to 54-letni Glenn Roche, który w czasie napaści był cywilnym pracownikiem komisariatu policji.

Jak tylko sprawa wyszła na jaw, Glenn Roche został zawieszony w wykonywaniu obowiązków. Jego zachowanie w dotkliwy sposób dobiło się na psychice młodej dziewczynki, która po upływie roku od traumatycznego incydentu nadal miewa problemy ze snem.

54-latkowi postawiono zarzut napaści na tle seksualnym. Na decyzję wymiaru sprawiedliwości mężczyzna czekał blisko rok. Podczas przesłuchania próbował się bronić. Oświadczył, że jego zachowanie było jedynie formą zabawy i nie zrobił niczego złego. Dodał, że chciał dać nieletniej buziaka „tak, jak robiły to jej mam i siostra”.

Tłumaczenie jednak w żaden sposób nie przekonało służb i Glenn Roche został niedawno uznany za winnego zarzucanego mu czynu przez australijski sąd. Podczas kolejnych rozpraw 54-latek dowie się o tym, jaką otrzyma karę.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: o2.pl

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Parada Równości

Wiadomości

O 15:00 wyruszy Parada Równości w Warszawie. Duże utrudnienia w centrum miasta

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >

Wiadomości

Aleksander Kwaśniewski boi się meczu Polska:Hiszpania. Skomentował formę drużyny

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >