Goniec.pl
beata-szydlo-wielka-feta

Flickr.com Kancelaria Premiera

Na ślubie posła pojawiła się Beata Szydło. Wielkie szczęście u parlamentarzysty

11 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Beata Szydło znalazła się wśród gości na weselu kolegi z partii. Była premier wzięła udział w zaślubinach Rafała Bochenka, który jest posłem Prawa i Sprawiedliwości. Fotoreporterzy dostrzegli jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy rządzącego ugrupowania, która świetnie się bawiła. Para młoda długo czekała na ten dzień.

Do mediów trafiły zdjęcia Beaty Szydło, która bawiła się wraz z innymi gośćmi na weselu Rafała Bochenka. Poseł Prawa i Sprawiedliwości oraz jego wybranka czekali na ten dzień od kwietnia 2021 roku. Po wygaśnięciu trzeciej fali zarażeń wreszcie mogli zorganizować huczną uroczystość.

minister-zdrowia-przekazal-wiesci

Minister zdrowia przekazał najnowsze dane. Ostrzega przed 4 falą i jej możliwymi skutkami

CZYTAJ DALEJ

Rafał Bochenek i jego żona Aleksandra nie zapomnieli o Beacie Szydło. Poseł wraz ukochaną zaprosili na weselną uroczystość osoby związane z partią rządzącą. Para młoda związała się już dwa lata temu. Wreszcie mogła bawić się wraz z innymi gośćmi podczas oficjalnej imprezy.

Na weselu partyjnego kolegi pojawiła się Beata Szydło

Redakcja portalu Fakt dotarła do Beaty Szydło i porozmawiała z parą młodą, która przez pewien czas nie wiedziała, kiedy będzie mogła zorganizować huczne wesele. Rafał Bochenek i jego wybranka Aleksandra złożyli już małżeńska przysięgę trzy miesiące temu.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

W związku z sytuacją pandemiczną jednak poseł Prawa i Sprawiedliwości nie mógł przez pewien czas zorganizować oficjalnej imprezy. W pierwszym kwartale 2021 roku szalała trzecia fala zarażeń, która okazała się niebezpieczniejsza, niż zakładali eksperci.

Wreszcie zakochani mogli pozwolić sobie na urządzenie wesela z prawdziwego zdarzenia. W rozmowie z portalem Fakt Rafał Bochenek przyznał, że zarówno mu, jak i jego żonie bardzo zależało na tym, aby mogli sformalizowanie swojego związku świętować rodziną oraz przyjaciółmi.

Dlatego para młoda wyznaczyła termin wesela na lipiec. Poseł Prawa i Sprawiedliwości powiedział, że zabawa przebiegła dokładnie tak, jak oczekiwał. Wszystko wskazuje na to, że para młoda bawiła się tego dnia wyśmienicie.

Co łączy Beatę Szydło i Rafała Bochenka?

Poseł Rafał Bochenek objął funkcję rzecznika prasowego rządu Beaty Szydło w 2016 roku. Po roku jednak odwołano go z tego stanowiska. W kolejnym roku natomiast wybrano go do sejmiku województwa małopolskiego. Partyjny kolega byłej premier został też przewodniczącym tego gremium.

Od 2019 roku polityk jest dyrektorem w PGNiG. Startując w wyborach do Sejmu, zdobył ponad 46 tysięcy głosów został posłem IX kadencji. Nic dziwnego, że na jego weselu nie brakowało osób związanych z partą rządzącą.

Rafał Bochenek jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pochodzący ze wsi Strumiany (województwo małopolskie) prawnik pracował jako prezenter w TVP3 Kraków. Od 2006 do 2014 roku pełnił funkcję radnego miejskiego Wieliczki. Następnie został radnym powiatu wielickiego. Był też wiceprzewodniczącym.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Władze TVP właśnie potwierdziły. Dariusz Szpakowski nie skomentuje finału Euro

  • Marta Kaczyńska wygadała się o dodatkowych dopłatach dla księży

  • Ksiądz ze słynnego nagrania przerwał milczenie. Pojawiły się jego "przeprosiny"

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Fakt

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Parada Równości

Wiadomości

O 15:00 wyruszy Parada Równości w Warszawie. Duże utrudnienia w centrum miasta

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >

Wiadomości

Aleksander Kwaśniewski boi się meczu Polska:Hiszpania. Skomentował formę drużyny

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >