Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Telewizja > Monika Olejnik w ”Kropce nad i” nagle zwróciła się do Kamińskiego ”Kiedyś miał pan odwagę”
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 23.04.2024 14:18

Monika Olejnik w ”Kropce nad i” nagle zwróciła się do Kamińskiego ”Kiedyś miał pan odwagę”

Monika Olejnik Mariusz Kamiński
Fot. East News/Pawel Wodzynski, screen TVN24 "Kropka nad i" (wydanie z 15.04.2024)

W poniedziałek, 22 kwietnia, Mariusz Kamiński stawił się przed sejmową komisją śledczą ds. afery wizowej. Okoliczności jego przesłuchania były szeroko omawiane w mediach, jednak dość niespodziewanie były szef MSWiA został wywołany przez Monikę Olejnik. Dziennikarka zwróciła się bezpośrednio do niego.

Mariusz Kamiński przed sejmową komisją śledczą ds. afery wizowej

Przesłuchanie Mariusza Kamińskiego odbyło się w poniedziałek, 22 kwietnia. Były szef MSWiA stawił się przed sejmową komisją śledczą ds. afery wizowej, a już następnego dnia ma odbyć się jego przesłuchanie ws. wyborów kopertowych. Mimo, że sam nie pojawił się w programie, Monika Olejnik postanowiła zwrócić się do niego z apelem na zakończenie “Kropki nad i”.

Ważne informacje dla posiadaczy kart "Moja Biedronka". W tej sytuacji lepiej ją zablokuj

”Kropka nad i”. Monika Olejnik nagle powiedziała to do Mariusza Kamińskiego

W poniedziałkowym wydaniu ”Kropki nad i” Monika Olejnik gościła Pawła Kowala, posła Koalicji Obywatelskiej. Gospodyni tradycyjnie dla tego formatu poruszyła najważniejsze wydarzenia minionego dnia, jednak pod koniec programu zdecydowała się na niecodzienny zabieg. Nagle zwróciła się bezpośrednio do Mariusza Kamińskiego.

ZOBACZ TAKŻE: Ważne świadczenie dla emerytów może być opóźnione. Podano nowy termin

”Kiedyś miał pan odwagę i przechodził”

Jak się okazuje, Mariusz Kamiński miał być wielokrotnie zapraszany do ”Kropki nad i”. Monika Olejnik postanowiła wytknąć mu ten fakt w mocnych słowach.

Gościem "Kropki nad i" był Paweł Kowal, poseł Koalicji Obywatelskiej. Dziękuję, Monika Olejnik. A ja pana Mariusza Kamińskiego nieustannie zapraszam do "Kropki nad i". Kiedyś miał pan odwagę i przychodził... Czekam! – powiedziała dziennikarka.

Źródło: SE.pl