Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Finanse > Ważne informacje dla posiadaczy kart "Moja Biedronka". W tej sytuacji lepiej ją zablokuj
Mateusz Wyderka
Mateusz Wyderka 18.04.2024 23:06

Ważne informacje dla posiadaczy kart "Moja Biedronka". W tej sytuacji lepiej ją zablokuj

Karta Moja Biedronka
Fot. materiały własne

Biedronka to jedna z najpopularniejszych w Polsce sieci dyskontów. Wielu klientów ceni sobie jej sztandarowy program lojalnościowy “Moja Biedronka”. W jednym przypadku warto jednak zablokować uprawniającą do zniżek kartę.

Niezwykła popularność karty "Moja Biedronka"

Należąca do portugalskiej spółki Jeronimo Martins, sieć sklepów Biedronka, to w Polsce jedna z najbardziej rozpoznawanych marek. Obecna jest na polskim rynku już od 29 lat i posiada w naszym kraju niemal 3,5 tys. placówek. W ubiegłym roku firma podała, że Polacy mają już 17 milionów kart “Moja Biedronka”.

Program lojalnościowy sieci jest nie tylko największy w Polsce, ale daje również najwięcej korzyści. Każdego dnia, od poniedziałku do soboty, a także w niedziele handlowe, sklepy sieci Biedronka na terenie całego kraju odwiedza ponad 5 mln klientów, w większości użytkowników karty Moja Biedronka - podaje spółka na swojej stronie internetowej. 

Wardęga nie miał zgody na łapanie kobiet za piersi. Kolejna z nich ujawnia prawdę Mateusz Morawiecki chwali pomysł KO. Tego nikt się nie spodziewał

Co w przypadku zgubienia karty?

Co w przypadku zgubienia uprawniającej nas do zniżek karty? Zawsze możemy użyć aplikacji, ale jeśli nie mamy takiej możliwości, to nie posiadając karty fizycznie w ręku, możemy także podać kasjerowi numer przypisanego do niej telefonu.

Jest to jednak ryzykowna praktyka. Ktoś bowiem może go zapamiętać i korzystać z naszych zniżek. Okazuje się, że takie sytuacje wcale nie należą do rzadkości. 

Grupy społecznościowe, w których użytkownicy dzielą się promocjami specjalnymi, przypisanymi do ich kont "Moja Biedronka", powstały wkrótce po wprowadzeniu przez nas aplikacji Biedronka. Jesteśmy świadomi ich obecności niemal od momentu powstania – powiedział "Rzeczpospolitej" dyrektor ds. Rozwoju Relacji z Klientem i Cyfryzacji, Marek Złakowski. 

Blokada karty i wyrobienie nowe

Istnieje możliwość blokady zgubionej karty “Moja Biedronka”. Należy skontaktować się z działem obsługi klienta programu lojalnościowego, karta zostanie wówczas zdezaktywowana. My zaś będziemy mogli otrzymać nową - taka możliwość istnieje w każdym sklepie sieci, do której przypiszemy swój numer telefonu. 

Źródło: WP