Goniec.pl

KPP Piaseczno

Tragedia na Mazowszu. Samochód wbił się w słup. Zginęła jedna osoba, dwie były pod wpływem alkoholu

30 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Eryk Błaszak

Policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Piasecznie bada sprawę wypadku samochodu osobowego marki Subaru, które w niedzielnych godzinach porannych w miejscowości Ciszyca (woj. mazowieckie) uderzyło w przydrożny słup. W wyniku tego zdarzenia życie straciła jedna z osób będących w pojeździe. W samochodzie obecni byli jeszcze dwaj mężczyźni, w których organizmach stwierdzono zawartość alkoholu.

Ciszyca. Samochód uderzył w słup. Jedna osoba nie żyje, dwie były pod wpływem alkoholu

Do dramatycznego w skutkach wypadku doszło w niedzielę przed godziną 6 rano na drodze w miejscowości Ciszyca (woj. mazowieckie ). Według wstępnych ustaleń policji kierujący pojazdem marki Subaru stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożny słup.

W wyniku tego wypadku jedna z osób będących w pojeździe zmarła na miejscu. W samochodzie obecni byli jeszcze mężczyźni w wieku 29 i 34 lat. Uwagę funkcjonariuszy zwróciło w szczególności zachowanie tego pierwszego, którego trzeba było poszukiwać.

- 29-letni mężczyzna po wypadku oddalił się z miejsca zdarzenia, jednakże w wyniku intensywnych działań policji został odnaleziony i zatrzymany. Badanie alkomatem wykazało, że 29-latek miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu, a 34-latek - ponad 2 - poinformowała piaseczyńska policja.

Jak przekazali funkcjonariusze, obecnie prowadzą oni postępowanie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Piasecznie. Na miejscu przeprowadzono oględziny oraz zabezpieczono ślady niezbędne do ustalenia wszelkich okoliczności całego zdarzenia.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Fb/Policja Piaseczno

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Polska

Otrzymała do zapłaty podatek od nieruchomości i załamała ręce. Polacy nie mogą uwierzyć
Czytaj więcej >

Wiadomości

Przed nami dynamiczne dni w pogodzie. Najpierw burze, później eksplozja ciepła
Czytaj więcej >

Wiadomości

Bydgoszcz. Zaginęła 17-letnia Wiktoria Obrembska. Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach
Czytaj więcej >

Wiadomości

Zielona Góra. Dramatyczne znalezisko koło szpitala. Nie żyje 41-letni pacjent
Czytaj więcej >

Wiadomości

Już w środę wielka akcja policji w całej Polsce. Posypią się mandaty i punkty karne
Czytaj więcej >

Wiadomości

13. emerytura trafi na konta emerytów wcześniej. Są dokładne terminy
Czytaj więcej >
Eryk Błaszak

Między Mickiewiczem a Słowackim zasiadam na widowni spektaklu politycznego, by przekazywać dzieje polsko-polskiej miłości. Wszak nie ma większych proroków niż w kraju nad Wisłą.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]