Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Marzena z 5-letnim Igorkiem wyszła od rodziców, rozpłynęli się w powietrzu. Policja apeluje o pomoc
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 16.07.2022 10:34

Marzena z 5-letnim Igorkiem wyszła od rodziców, rozpłynęli się w powietrzu. Policja apeluje o pomoc

Policja z Gdańska apeluje o pomoc w poszukiwaniu 45-letniej kobiety i jej 5-letniego syna
materiały policyjne

7 lipca 45-letnia Marzena Denysiuk wyszła z mieszkania rodziców w Gdańsku z 5-letnim synkiem Igorem. 14 lipca policja otrzymała zgłoszenie, że matka i syn zapadli się pod ziemię. Nikt nie wie, gdzie są i dlaczego nie dają znaku życia. Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach.

Co stało się z Marzeną Denysiuk i 5-letnim Igorem? Policja stara się odpowiedzieć na to pytanie, ale przede wszystkim znaleźć matkę i syna. Wiara w szczęśliwy finał tej sprawy wciąż jest żywa.

- Kobieta wraz z chłopcem była widziana ostatni raz 7 lipca 2022 roku, kiedy wychodziła z mieszkania rodziców przy ul. Chłopskiej w Gdańsku. Do chwili obecnej nie wróciła i nie skontaktowała się z rodziną - przekazała podinsp. Magdalena Ciska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Gdańsk: matka i syn zapadli się pod ziemię, szuka ich policja

Po siedmiu dniach od wyjścia z domu rodziców 45-latka nie skontaktowała się z nikim z bliskich. Słuch zaginął również po 5-letnim Igorze Denysiuku. Policja opublikowała zdjęcia zaginionych i liczy, że ktoś zgłosi się z kluczową dla śledztwa informacją.

Nie należy bagatelizować posiadanych przez siebie wiadomości, czy przypuszczeń. Nawet najdrobniejszy szczegół może być dla prowadzących śledztwo kluczowy i popchnie sprawę w dobrym kierunku.

Policja z gdańska opublikowała zdjęcia poszukiwanych. Jednocześnie w komunikacie przedstawiono rysopis 45-latki i 5-letniego chłopca.

Poznajesz ją? Zadzwoń na policję, rodzina szuka matki i jej 5-letniego syna

Na co zwrócić uwagę? Policja w Gdańsku, która prowadzi akcję poszukiwawczą Marzeny Denysiuk i Igora Denysiuka poinformowała, że 45-latka w dniu zaginięcia ubrana była najprawdopodobniej w ciemne spodnie, sportowe buty oraz jasny płaszcz do kolan. Miała ze sobą również czarną torbę na ramię.

45-latka zniknęła 7 lipca, policja prosi o pomoc. Fot.: materiały policyjne
45-latka zniknęła 7 lipca, policja prosi o pomoc. Fot.: materiały policyjne

Zaginiona Marzena Denysiuk mierzy 160 centymetrów wzrostu. 45-latka jest szczupłej budowy ciała i ma długie do ramion rude włosy. Kobieta ma ciemne oczy.

Wraz z matką przebywał 5-letni chłopiec. Oboje wyszli 7 lipca z mieszkania rodziców 45-latki i zniknęli. Poszukiwany Igor Denysiuk ma około 120 centymetrów wzrostu i podobnie, jak mama jest szczupłej budowy ciała.

Policja szuka 5-letniego Igora. Fot.: materiały policyjne
Policja szuka 5-letniego Igora. Fot.: materiały policyjne

Ma jasne, krótkie włosy wpadające w rudy. 5-latek w dniu zaginięcia mógł być ubrany w ciemne dresowe spodnie, sportowe buty, ciemną bluzę bez kaptura z napisem na lewym ramieniu, lub wzdłuż rękawa. Na przedniej stronie ubrania mógł znajdować się również duży nadruk przypominający głowę jakiejś postaci.

Policja apeluje o pomoc w ustaleniu obecnego miejsca przebywania poszukiwanych. - Wszyscy, którzy rozpoznają osoby zdjęcia, mają informacje na temat zaginionych, w szczególności o miejscu ich pobytu, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu V Policji w Gdańsku przy ul.Obrońców Wybrzeża 19, tel: 47 741 12 22 lub pod numerem alarmowym 112 - czytamy w apelu gdańskiej policji.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl