Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Poszukiwania Dziecka

Poszukiwania Dziecka

Zaginieni chłopcy
09.04.2024 12:21 Policja poszukuje dwóch 11-latków, alarm w polskim mieście. Ważny komunikat

Poznańska policja poszukuje dwóch 11-letnich chłopców, którzy mieli samowolnie oddalić się z salezjańskiego Domu Młodzieży. - Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o zaginięciu lub miejscu pobytu poszukiwanych proszone są o pilny kontakt - apelują mundurowi. 

kobieta
15.12.2023 17:04 Trwają poszukiwania 15-letniej Darii. Zaginęła w drodze do szkoły, policja apeluje o pomoc

Policja prowadzi poszukiwania 15-letniej Darii Kucharskiej z Łodzi. Nastolatka zaginęła w poniedziałek. Wyszła w poniedziałek około 7 rano z budynku Pogotowia Opiekuńczego w Łodzi, udając się do szkoły. Ślad po niej zaginął

zaginiony
09.08.2023 12:12 Najpierw 11-letnia Wiktoria, a teraz takie wieści. 14-letni Igor wyszedł wieczorem z domu i przepadł

Policjanci z Komisariatu Policji II w Bielsku-Białej poszukują zaginionego 14-letniego Igora Merta. Chłopiec wyszedł z domu 8 sierpnia we wtorek wieczorem i nie wrócił do tej pory. Nie skontaktował się z rodziną i nie daje oznak życia. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach.

Zaginęła
28.07.2023 17:59 Zaginęła 15-letnia Lidia. Policja i zrozpaczona rodzina proszą o pomoc

Zaniepokojona rodzina oraz policja z Lublińca (woj. śląskie) proszą o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu 15-letniej Lidii Beny. Dziewczyna ostatni raz była widziana w środę 26 lipca wieczorem, kiedy to miała udać się do swojej koleżanki. Od tamtego czasu jej losy nie są znane. 

policja francuska
12.07.2023 12:26 Trwają poszukiwania zaginionego 2,5-latka we Francji. Śledczy zamknęli wioskę, mają hipotezę

Blisko 800 osób zaangażowanych jest w poszukiwania 2,5-letniego Emile z Francji. Chłopiec zaginął w sobotę po południu w Vernet. W akcji ratunkowej biorą udział psy tropiące, żandarmeria, żołnierze Legii Cudzoziemskiej, a także zwykli mieszkańcy. Służby zamknęły wioskę, a jej mieszkańcy są przesłuchiwani. Żandarmeria przeszukuje również domy. 

Zaginęła 13 letnia Julia, Lublin
09.02.2023 15:05 Lublin. Zaginęła 13-letnia Julia. Zrozpaczona rodzina i policjanci apelują o pomoc

Trwają intensywne poszukiwania 13-letniej Julii Rucińskiej z Lublina. Dziewczynka wyszła z domu we wtorek 7 lutego. Policjanci z V komisariatu w Lublinie proszą o pomoc w odnalezieniu zaginionej.

Karol Borak zaginął, 15-latek wyszedł z ośrodka i zapadł się pod ziemię
05.02.2023 13:15 15-letni Karol wyszedł z domu i ślad po nim zaginął. Pilny apel policji

Zaginął 15-letni Karol Borak. Nastolatek w poniedziałek 30 stycznia wyszedł z domu i ślad po nim zaginął. Rodzina i policja proszą o pomoc w ustaleniu, gdzie znajduje się chłopiec. Sprawy nie ułatwiają kilometry.

Maja Cicha wyszła z domu 10 października i zniknęła, rodzice 16-latki opublikowali łamiący serce apel
16.10.2022 21:06 16-letnia Maja wyszła do szkoły i zaginęła. Zrozpaczeni rodzice błagają o pomoc

Maja Cicha ma 16 lat i 10 października ślad po niej zaginął. Nastolatka wyszła z domu w gminie Sochaczew. Nastolatka miała jechać na praktyki szkolne, ale zamiast tego przepadła. - Droga córeczko, gdzie jesteś? - pyta zrozpaczona matka. Policja poszukuje 16-latki i liczy na to, że ktoś ją zauważy.Co się stało z Mają Cichą z Żukowa (gmina Sochaczew)? 16-letnia dziewczyna nie kontaktuje się z rodziną, a ta ostatni raz widziała ją niemal tydzień temu.10 października Maja Cicha wyszła z domu i miała jechać na praktyki szkolne w Sochaczewie. Obecnie wiadomo, że 16-latka nie dotarła na miejsce. Rodzina opublikowała przejmujący apel.

Zaginęła 17-letnia Jagoda Szymczak, policja apeluje o pomoc
04.08.2022 18:24 Zaginęła 17-letnia Jagoda. Nastolatka miała iść na spacer, ślad po niej zaginął

"Idę na spacer do lasu" napisała 2 sierpnia w wiadomości SMS 17-letnia Jagoda i zapadła się pod ziemię. - Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania ani nie nawiązała kontaktu z rodziną - przekazała podinsp. Sylwia Rupieta. Policja apeluje o pomoc, zagadka zniknięcia 17-latki postawiła na nogi wszystkie służby i okolicznych mieszkańców.17-letnia Jagoda Szymczak z Drzeniowa w kilka chwil rozpłynęła się w powietrzu i mimo poszukiwań na ogromną skalę nadal nie wiadomo nic o losach nastolatki. Niewinny spacer przerodził się w zagadkę dla śledczych.We wtorek 2 sierpnia Jagoda napisała do bliskiej osoby SMS-a. Wiadomość zawierała kluczową obecnie informację. 17-latka planowała wybrać się do lasu na spacer. Czy faktycznie dotarła do linii drzew, a jeśli tak to, co spotkała w leśnej gęstwinie? Pytań zaprzątających głowę bliskich i policjantów jest wiele.

Policja z Gdańska apeluje o pomoc w poszukiwaniu 45-letniej kobiety i jej 5-letniego syna
16.07.2022 10:34 Marzena z 5-letnim Igorkiem wyszła od rodziców, rozpłynęli się w powietrzu. Policja apeluje o pomoc

7 lipca 45-letnia Marzena Denysiuk wyszła z mieszkania rodziców w Gdańsku z 5-letnim synkiem Igorem. 14 lipca policja otrzymała zgłoszenie, że matka i syn zapadli się pod ziemię. Nikt nie wie, gdzie są i dlaczego nie dają znaku życia. Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach. Co stało się z Marzeną Denysiuk i 5-letnim Igorem? Policja stara się odpowiedzieć na to pytanie, ale przede wszystkim znaleźć matkę i syna. Wiara w szczęśliwy finał tej sprawy wciąż jest żywa.- Kobieta wraz z chłopcem była widziana ostatni raz 7 lipca 2022 roku, kiedy wychodziła z mieszkania rodziców przy ul. Chłopskiej w Gdańsku. Do chwili obecnej nie wróciła i nie skontaktowała się z rodziną - przekazała podinsp. Magdalena Ciska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Policja
18.06.2022 19:54 Warmińsko-mazurskie: Zatonęła łódź na jeziorze Tałty. Znaleziono ciało zaginionej dziewczynki

Na Jeziorze Tałty doszło do straszliwego wypadku. W sobotę 18 czerwca z łodzi wypadło siedem osób. Sześcioro z nich udało się wyciągnąć z wody. Niestety, w jeziorze zaginęło ośmioletnie dziecko. Po godzinach poszukiwań, ciało dziecka znaleziono w kabinie zatopionej łodzi na głębokości ok. 30 metrów.