Goniec.pl
Kupili stary garaż

youtube.com CTV News

Małżonkowie przerobili garaż na piękną rezydencję

9 Maja 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Pewne małżeństwo z Kanady od dawna marzyło o własnym domu. W końcu para zdecydowała się na zakup starego garażu, a bliscy nie mogli zrozumieć ich zaskakującej decyzji. Wkrótce wszyscy przecierali oczy ze zdumienia.

Garaż był w fatalnym stanie i nie nadawał się do używania. Małżeństwo postanowiło rozebrać starą konstrukcję, a w jej miejsce postawiło budynek, który zaskoczył wszystkich sąsiadów. Dziś są właścicielami pięknego domu, który wart jest nawet kilka milionów dolarów.

Garaż zamienił się w piękną rezydencję

Kanadyjskie małżeństwo długo marzyło o własnym domu, jednak długo nie mogli się zdecydować na swoją rezydencję marzeń. Kiedy Michael zaproponował żonie zakup niewielkiej działki, na której znajduje się stary garaż, ta bez wahania wyraziła zgodę, choć decyzji tej zupełnie nie rozumieli ich bliscy.

Para miała jednak plan, który sprawił, że wkrótce wszyscy przecierali oczy ze zdumienia. Niedługo po zakupie działki z powierzchni ziemi zniknął stary garaż, a jego miejsce zajęła wysoka metalowa konstrukcja, która jak się okazało, była ramą dla przyszłej rezydencji.

Małżeństwo rozpoczęło budowę wymarzonego domu, choć teren pod budynek wydawał się wyjątkowo mały. Bryła ma jednak aż trzy kondygnacje i wspaniały taras na dachu, a jej wnętrze jest nowoczesne i przestronne.

Dom został wykończony w jasnych kolorach, co nadaje mu przestrzeni i powoduje, że niewielkie pokoje są optycznie powiększone i wydają się obszerniejsze. W osiągnięciu tego efektu pomagają również panoramiczne okna.

Budynek jest w pełni wyposażonym apartamentem z częścią kuchenną, wypoczynkową oraz sypialną. Na jego dachu znajduje się również duży taras ze wspaniałym widokiem na okolicę.

Julie i Michael włożyli w dom sporo pracy, ale dzięki swojej pomysłowości stworzyli wyjątkowe miejsce, o którym zawsze marzyli. Dodatkowo rezydencja jest obecnie dużo więcej warta, niż działka ze starym garażem, którą kupili.

Budynek był świetną inwestycją i obecnie może być warty nawet kilka milionów dolarów. Kanadyjskie małżeństwo opowiedziało o realizacji swojego niezwykłego pomysłu CTV News, która zamieściła materiał filmowy z małżeństwem na swoim kanale YouTube.

W materiale filmowym można zobaczyć wnętrze budynku oraz to, jak niewielka działka wyglądała w chwili, gdy została kupiona przez Julie i Michaela. Niezwykła metamorfoza tego miejsca zachwyciła nie tylko bliskich pary, ale również ich sąsiadów oraz internautów z wielu zakątków świata.

  • Nie żyje były prezydent Gdańska

  • Aleksandrów Łódzki: dwie osoby nie żyją, dwie trafiły do szpitala po wypadku

  • Chińska rakieta spadła do Oceanu Indyjskiego

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Parada Równości

Wiadomości

O 15:00 wyruszy Parada Równości w Warszawie. Duże utrudnienia w centrum miasta

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >

Wiadomości

Aleksander Kwaśniewski boi się meczu Polska:Hiszpania. Skomentował formę drużyny

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >