Goniec.pl
fot. Facebook / Policja Lubelska

fot. Facebook / Policja Lubelska

Lubartów. Chciał przeskoczyć przez szlaban. Cały internet się śmieje, a policja szuka "akrobaty"

25 Września 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Lubartów. Dwóch mężczyzn wracało do domu po zakrapianej imprezie. Jeden z nich, będąc w stanie wyraźnego upojenia alkoholowego, postanowił przeskoczyć szlaban. Niestety, ten okazał się przeszkodą nie do pokonania. Na komicznym nagraniu widać jednak, że wskutek tej próby doszło do uszkodzenia mienia. Policja rozpoczęła poszukiwania i upubliczniła wizerunek sprawcy.

Nieodpowiedzialne zachowanie zostanie ukarane?

Brzemienna w skutkach balanga miała miejsce w czerwcu tego roku. Minęło kilka miesięcy, aż policja uzyskała dostęp do nagrań z kamery monitoringu jednego z lubartowskich osiedli. Wideo stało się dowodem na winę rozbawionego wówczas imprezowicza.

kontrola drogowa

Kalisz: Policjanci z drogówki zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Za kółkiem siedział ich kolega po fachu

CZYTAJ DALEJ

Dotychczas mógł czuć się bezkarnie, jednak poszukiwania policji na pewno przyniosą skutek i mężczyzna poniesie przykre konsekwencje swojego nieodpowiedzialnego zachowania.

Do komicznych scen z akrobacją w roli głównej doszło przy ulicy Cmentarnej. W nocy, o godzinie 3:34, dwóch balangowiczów wracało ze spotkania „w mieście”. Na nagraniu udostępnionym przez organy ścigania widać, jak dużą trudność stanowiło dla nich przejście niemal każdego metra.

Komiczne nagranie dowodem w sprawie

Towarzyszów nie opuszczało poczucie humoru, czemu jeden z nich dał wyraz swoimi akrobatycznymi zapędami. Gdy „napastnik” na swojej drodze zauważa szlaban, nie zamierza przejść obok niego tak, jak kilka chwil wcześniej uczynił to kolega.Wpada na pomysł przeskoczenia barierki, jednak jego stan nie pozwolił na ten popis.

Cyrkowiec nie pokonał przeszkody i przez chwilę na niej zawisł, co nie pozostało bez skutków dla użyteczności urządzenia. Po chwili osunął się, a jego twarz była już wtedy w bliskim kontakcie z chodnikiem.

Niestety, to bezrefleksyjne zachowanie skończyło się trwałym uszkodzeniem szlabanu. Mieszkańcy osiedla, na które prowadził, zgłosili sprawę na komendę. Poszukiwania sprawcy widocznego na nagraniu trwają, a policja prosi o pomoc w jego zidentyfikowaniu.

lubartów sprawca zdarzenia szlaban

fot. Facebook / Policja Lubelska

W tym celu upubliczniła jego wizerunek. Choć jest dość niewyraźny, to wszyscy Ci, którzy kogoś w nim rozpoznają, proszeni są o kontakt z policją pod numerem 47 81 25 290 lub osobiście. Informacje można przekazać również anonimowo.

Pixabay/kaicho20

Te gwiazdy wsiadły za kółko pod wpływem. Nie tylko Beata Kozidrak, porażająca lista

W mediach co jakiś czas pojawiają się doniesienia o znanej osobie, która prowadziła auto pod wpływem alkoholu. Jedna z ostatnich i najgłośniejszych afer dotyczyła Beaty Kozidrak. W naszej galerii poznacie gwiazdy, które także wsiadły za kółko po spożyciu.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Brzydkie zachowanie księcia Harry'ego? Gdy Elżbieta II umierała, on kłócił się z ojcem o Meghan

  • Białystok: Afera w Archidiecezji Białostockiej. Ksiądz prowadził mszę pod wpływem alkoholu

  • Opoczno: Kompletnie pijany kierowca woził pasażerów. Autobus wylądował w rowie

Źródło: o2.pl

Tagi:

Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

Wiadomości

Pacjentka zmarła przez pomyłkę farmaceutki. Jest wyrok

Czytaj więcej >
Dofinansowanie dla TVP

Wiadomości

PiS wykorzystało nieuwagę Polaków przed meczem. Jest decyzja ws. TVP

Czytaj więcej >
Mateusz Morawiecki

Wiadomości

Jacek Ozdoba o Mateuszu Morawieckim: "Konsekwencje ponosi Polska"

Czytaj więcej >
Trafiła na czarną listę Putina

Wiadomości

Trafiła na czarną listę Putina. "Nie mogę wrócić do Rosji, bo będę tam prześladowana"

Czytaj więcej >
Rosjanie mają dość wojny w Ukrainie?

Wiadomości

Rosjanie mają dość? Sondaż na zlecenie Kremla nie pozostawia złudzeń

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rosja zapowiada gigantyczną podwyżkę wydatków na broń. 50 proc więcej w 2023 roku

Czytaj więcej >