Goniec.pl > Wiadomości > Łódź. Nocna strzelanina na myjni samochodowej. Jeden z mężczyzn miał broń, drugi atakował siekierą
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 21.05.2023 10:38

Łódź. Nocna strzelanina na myjni samochodowej. Jeden z mężczyzn miał broń, drugi atakował siekierą

policja światła noc
materiały policyjne

Nocna strzelanina w Łodzi. Jak podaje RMF FM przy ul. Rokicińskiej padły strzały. Drugi uczestnik zdarzenia trzymał w rękach siekierę. Niedługo później jeden z łódzkich szpitali przyjął pacjenta z nietypową raną, lekarze natychmiast zadzwonili po policję.

RMF FM: w Łodzi doszło do strzelaniny

Groźny incydent w Łodzi. W nocy z soboty na niedzielę na terenie myjni samochodowej doszło do strzelaniny. O całej sprawie poinformowało RMF FM.

W poniedziałek do Biedronki ustawią się kolejki. Kultowy produkt znowu w sprzedaży

Broń i siekiera na myjni samochodowej w Łodzi

Jak podają reporterzy RMF FM, strzały padły w Łodzi około północy. Wiadomo, że z broni strzelał kierowca BMW, który po tym, jak oddał strzały, odjechał z terenu myjni samochodowej.

W stronę mężczyzny z bronią biegł drugi mężczyzna. W rękach miał trzymać siekierę. Kiedy policjanci dotarli na miejsce zdarzenia, znaleźli otwartego mercedesa. Wewnątrz nie brakowało kluczyków oraz śladów krwi, a na masce leżały dwa telefony. Chwilę później do policji z Łodzi zgłosił się jeden ze szpitali.

Do szpitala trafił mężczyzna z raną postrzałową głowy

Chociaż postrzelony mężczyzna ani agresor nie zostali zatrzymani tuż po strzelaninie na myjni samochodowej, to krótko po groźnym incydencie do jednego ze szpitali przywieziona została osoba z nietypową raną.

Jak podaje RMF FM, 31-letni pacjent miał ranę postrzałową twarzoczaszki. Do szpitala przywiózł go inny 31-latek, który natychmiast został zatrzymany przez policjantów. Na ten moment nad sprawą pracuje prokurator i policjanci. Nie są znane przyczyny oddania strzałów.

Źródło: rmf fm