NASI DZIENNIKARZE
Janusz Schwertner
Mateusz Baczyński
Jakub Wątor
Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Lech Wałęsa w żałobie. Zmarła jedna z najważniejszych kobiet w jego życiu
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 22.09.2023 15:17

Lech Wałęsa w żałobie. Zmarła jedna z najważniejszych kobiet w jego życiu

Lech Wałęsa
KAPiF

Lech Wałęsa przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych smutne informacje. Zmarła jedna z najważniejszych kobiet w jego życiu. Były prezydent Polski jest obecnie w żałobie.

Lech Wałęsa przekazał przykre wieści

Lech Wałęsa jest wyjątkowo aktywny w mediach społecznościowych. Chętnie dzieli się ze swoimi fanami kadrami z podróży czy spotkań z ważnymi osobistościami. Internauci chętnie komentują wpisy byłego prezydenta, zasypując go komplementami.

Tym razem nie miał jednak najlepszych wieści dla swoich odbiorców. Wałęsa przekazał za pośrednictwem Facebooka dramatyczną wiadomość.

Poseł PO Borys Budka zaatakowany w Galerii Katowickiej

Lech Wałęsa pożegnał bliską osobę

W czwartek 21 września na Facebooku Lecha Wałęsy pojawił się wpis, w którym poinformował o śmierci bliskiej mu osoby. Zmarła wieloletnia i oddana pracownica Biura Lecha Wałęsy - Donata Turska. 

- Z wielkim żalem i smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci wieloletniej , oddanej pracownicy, asystentki, sekretarki Biura Lecha Wałęsy - Donaty ...RiP - czytamy na profilu Lecha Wałęsy na Facebooku.

Internauci wspierają Lecha Wałęsę

Obserwatorzy Lecha Wałęsy przekazali mu szczere wyrazy współczucia. W komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo wpisów z kondolencjami.

-  Wyrazy współczucia... ludzie za szybko odchodzą  - Była cudowną osobą. Wyrazy współczucia  - Ciepły, serdeczny głos ze słuchawki telefonu. Wyrazy współczucia rodzinie i pracownikom biura.  - Moje kondolencje, wspaniała Pani Donata, zawsze życzliwa i zorganizowana - piszą internauci na profilu byłego prezydenta.