Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Kryzys w związku Putina i Kabajewej? Rosyjski dyktator obraził się na swoją kochankę
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 06.07.2022 07:35

Kryzys w związku Putina i Kabajewej? Rosyjski dyktator obraził się na swoją kochankę

Kryzys w związku Putina i Kabajewej? Rosyjski dyktator obraził się na ciężarną kochankę
YURI KOCHETKOV/AFP/East News, imago/Schreyer/EAST NEWS

Kolejne kłopoty zawisły nad Władimirem Putinem. Tym razem wcale nie chodzi o problemy ze zdrowiem czy kolejną porażkę w Ukrainie, a o relację z jego domniemaną kochanką Aliną Kabajewą. Choć długo ukrywany związek kwitł w najlepsze, od jakiegoś czasu do raju zawitał kryzys. Zdaniem autorów profilu General SVR na Telegramie, powodem ochłodzenia relacji jest niezadowolenie z faktu, że wkrótce powiększyć ma się klan potomków dyktatora.

Problemów z utrzymaniem kolejnego potomka raczej mieć nie będzie, a wychowaniem i tak zajmie się zapewne matka. Mimo tego, Władimir Putin wcale nie cieszy się z faktu, że jego kochanka Alina Kabajewa jest w kolejnej ciąży i postanowił ukarać dotychczasową sympatię w mało elegancki, aczkolwiek dotkliwy sposób.

Rosyjski prezydent nie chce więcej dzieci

Doniesienia o tym, że była rosyjska gimnastyczka nosi pod swoim sercem następny owoc romansu z rosyjskim prezydentem pojawiły się w maju za sprawą autorów konta General SVR na Telegramie.

Podajacy się za byłych pracowników rosyjskich służb influencerzy, najpierw donieśli o sensacyjnym fakcie, a później jedynie dolali oliwy do ognia. Okazało się bowiem, że radosna nowina nie ucieszyła 70-letniego polityka, który nie chciał kryć się ze swoją dezaprobatą i zaczął unikać oblubienicy. Wiadomość miała być nawet przyczyną jego "przygnębienia".

- Relacje prezydenta z Aliną Kabajewą ostatnio trudno nazwać doskonałymi i to pomimo ostatnich wiadomości o jej ciąży. Putin ewidentnie nie był gotowy na ponowne zostanie ojcem, a nieplanowana ciąża Kabajewej zdumiała go bardziej, niż ucieszyła. Odkąd dowiedział się, że będzie miał kolejne dziecko, praktycznie nie kontaktuje się z Aliną, unika spotkań i wspólnego spędzania czasu, usprawiedliwiając się obowiązkami państwowymi - napisano.

Kryzys w związku Putina i Kabajewej

Choć niezaprzeczalnym faktem jest, że w przypadku ciąży "wina" zawsze leży po obu stronach, to Kabajewa została obarczona całą odpowiedzialnością za niechciane zamieszanie. Nawet w dniu jej 39. urodzin, które obchodziła 12 maja, musiała czekać do południa, aby otrzymać od nadąsanego Putina formalne gratulacje i prezent.

- Generalnie, bliskie relacje od wybuchu wojny przez większość czasu były dla Putina ciężarem i przynosiły mu niepotrzebne kłopoty oraz niewygody - twierdzą autorzy profilu General SVR.

Czyżby więc Kabajewa znudziła się dyktatorowi? W końcu lista kochanek Putina nie jest krótka. Choć przez lata był mężem Ludmiły Putiny, w tym samym czasie łączono go z deportowaną w 2010 roku ze Stanów Zjednoczonych za szpiegostwo na rzecz Rosji Anną Chapman, mistrzynią świata w kobiecym boksie i kick-boxingu Natalią Ragoziną i sprzątaczką Swietłaną Kriwonogich, która urodzić mu miała nieślubne dziecko.

Kochanka dyktatora żyje w dostatku

Pomimo burzliwych romansów, wydawało się, że związek z gimnastyczką jest nadzywczaj trwały i będzie kontynuowany. Szwajcarska gazeta "SonntagsZeitung” opisała nawet, że Kabajewa urodziła kochankowi dwóch synów. Ona sama, choć o wiele lat młodsza, potrafiła się ustawić i czerpie liczne korzyści z bycia partnerką despoty.

Do czasu wybuchu wojny w Ukrainie wiodła beztroskie życie na Zachodzie, pławiąc się w luksusach, natomiast po rosyjskiej inwazji przez długi czas omijały ją sankcje. Gdy w końcu zdecydowano o tym, by restrykcje dotknęły także i jej, była olimpijka znalazła sposób na to, by je ominąć.

I gdy wydawało się już, że jej byt jest zabezpieczony i może spokojnie myśleć o przyszłości, największy cios przyszedł nieoczekwanie ze strony Putina. Polityk musi chyba mocno przeżywać ostatnie porażki, upokorzenia i problemy zdrowotne, bo swoją złość wyładował najwidoczniej na zapatrzonej w niego Kabajewej. No, chyba że zwyczajnie doszedł do wniosku, że oficjalne dwie córki i co najmniej trójka nieślubnych dzieci to dla niego wystarczający dorobek.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: SE, Goniec.pl