Goniec.pl > Polska > Kolejne zwłoki dziecka odkryte w piwnicy w Czernikach na Pomorzu
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 16.09.2023 12:42

Kolejne zwłoki dziecka odkryte w piwnicy w Czernikach na Pomorzu

Policja
Goniec

Kolejne dramatyczne odkrycie policjantów w jednym z domów jednorodzinnych w Czernikach w województwie pomorskim. W piwnicy odnaleziono ciało drugiego noworodka. Szczegóły tragedii mrożą krew w żyłach.

Czerniki. Zwłoki dzieci zakopane w piwnicy

Polskie media wciąż informują o nowych okolicznościach zdarzenia, do jakiego doszło w Czernikach na Pomorzu. Mieszkańcy wsi zaalarmowali policję, gdy u jednej z córek 54-letniego gospodarza nagle zniknął ciążowy brzuch. Ustalenia śledczych okazały się zatrważające. 

Policja w domu 54-letniego mężczyzny odkryła zwłoki noworodka zakopane w piwnicy. Jak informuje RMF FM, jego matką ma być 20-latka będąca równocześnie córką aresztowanego. Mieszkańcy wsi Czerniki od dłuższego czasu podejrzewali, że w ich domu dzieje się coś złego. 

Córka Lewandowskich przyłapała ich i zrobiła zdjęcie. Wszystko jest już jasne

Czerniki. 20-latka urodziła trzy tygodnie temu

54-letni mężczyzna miał dopuszczać się obcowania ze swoimi dwoma córkami. RMF FM donosi, że starsza z nich (20-latka) urodziła dziecko około trzech tygodni temu. 

Po zatrzymaniu podejrzanych o przestępstwo pod nadzorem prokuratura funkcjonariusze przeszukano ich dom. Szczegóły kolejnego odkrycia wskazują, że organy ścigania mają do czynienia ze sprawą wielkiej wagi. Co mówi na ten temat policja?

Czerniki. Kolejne ciało dziecka zakopane w piwnicy

Kilka godzin po wejściu do domu 54-latka śledczy natrafili na kolejne zakopane w piwnicy zwłoki. Ciało drugiego noworodka było w stanie głębokiego rozkładu. W Czernikach w dalszym ciągu organy ścigania przeprowadzają adekwatne czynności. - Na razie nie udzielamy żadnych informacji - przekazał prokurator Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. 

Źródło: RMF FM, Onet