NASI DZIENNIKARZE
Janusz Schwertner
Mateusz Baczyński
Jakub Wątor
Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Kolejne zaginięcie młodej Polki. Policja oraz rodzina poszukują 23-letniej Anety Szubryt z Wrocławia
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 27.09.2023 13:30

Kolejne zaginięcie młodej Polki. Policja oraz rodzina poszukują 23-letniej Anety Szubryt z Wrocławia

zaginiona Aneta Szubryt
Policja, materiały własne

Policja oraz rodzina poszukują 23-letniej Anety Szubryt z Wrocławia. Kobieta zaginęła w czwartek 14 września. Siostra zaginionej poinformowała, że wylądowała ona w Bangkoku i na tym ślad się urwał. Policja publikuje wizerunek i prosi o pomoc wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje na ten temat. Utworzono również zbiórkę.

Zaginęła 23-letnia Aneta Szubryt z Wrocławia

Aneta Szubryt w czwartek 14 września wyszła ze swojego domu przy ulicy Zachodniej we Wrocławiu i do tej pory nie wróciła. Nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną i najbliższymi. Posiada przy sobie telefon, który pozostaje nieaktywny. Policja oraz rodzina poszukują zaginionej i proszą o pomoc wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje w sprawie zaginięcia

Aneta Szubryt ma 23 lata, 172 centymetry wzrostu, niebieskie oczy i rude włosy do ramion. Jest normalnej budowa ciała. Posiada kolczyk w nosie i dolnej wardze, a także tatuaże. W dniu zaginięcia miała na sobie buty typu vans, a także czerwony plecak.

Poszukujący zaginionej kobiety zwracają się z prośbą do osób, które w dniu 14.09.2023 leciały liniami Lufthansa z Wrocławia do Monachium o godz. 17:50 oraz tymi samymi liniami z Monachium do Bangkoku Suvarnaghumi LOT LH772 odlatującym 14.09.2023 o godz. 22:25 o kontakt na skrzynkę "Zaginieni przed laty" na Facebooku.

Agnieszka Holland ma ochronę. Po premierze "Zielonej granicy" pilnują jej całą dobę

Siostra zaginionej prosi o pomoc

Jak poinformowała siostra zaginionej, policja potwierdziła, że wylądowała ona w Bangkoku i na tym ślad się urwał. Rodzina utworzyła w internecie zbiórkę w związku z poszukiwaniami 23-latki.

- Nie wiemy, gdzie dokładnie jest. Nie wzięła ze sobą żadnych osobistych rzeczy oraz portfela. Niestety policja na tym zakończyła swoje poszukiwania, dlatego działamy na własną rękę. Anecie może grozić niebezpieczeństwo, dlatego zbieramy pieniądze, na lot, żeby ją odnaleźć, zanim będzie za późno. Niestety koszty biletów do Tajlandii oraz transportu na miejscu są wysokie, ale bezpieczeństwo i życia naszej Anety są warte każdych pieniędzy - czytamy w opisie utworzonej zbiórki. 

Zbiórkę można wesprzeć, klikając TUTAJ.

zagioniona Aneta.png

Zaginęła Aneta Szubryt. Detektywi prowadzą śledztwo w Tajlandii

- Potwierdzam, że nasza agencja detektywistyczna wraz z Dziennikiem Śledczym realizuje działania na terenie Tajlandii w związku z zaginięciem 23-letniej Anety Szubryt - poinformował Dawid Burzacki, szef zespołu detektywów pracujących w Tajlandii.

- Działania prowadzimy na prośbę rodziny. Obecnie analizujemy pozyskane dane teleinformatyczne i sprawdzamy wytypowane lokalizacje na miejscu w Tajlandii. W działaniach towarzyszy nam siostra zaginionej. Najbliższa doba, będzie rozstrzygająca i myślę,  że przełomowa dla sprawy. Na miejscu pracujemy 3 dobę. Możemy mówić o pozytywnym postępie w poszukiwaniach - dodaje Dawid Burzacki i zapewnia, że detektywi są w stałym kontakcie z przedstawicielami polskiej ambasady w Bangkoku. 

- Ze względu na dobro rodziny i prowadzone działania, szczegółów realizacji na chwilę obecną nie przekazujemy. Mam nadzieję,  że w najbliższych dniach uda nam się odnaleźć i bezpiecznie sprowadzić do Polski zaginioną mieszkankę Wrocławia - poinformował.

Jeśli widziałeś/widziałaś zaginioną lub znasz miejsce jej pobytu, skontaktuj się z policją pod numerem 47 871 31 31 i alarmowym 112.

vv.png
materiały własne
ggg.png
materiały własne