Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Zaginęła 23-letnia Aneta. Wrocławska policja prosi o pilną pomoc
Jan Jałowczyk
Jan Jałowczyk 18.09.2023 20:00

Zaginęła 23-letnia Aneta. Wrocławska policja prosi o pilną pomoc

Zaginiona
Policja

Wrocławska policja opublikowała wizerunek 23-letniej Anety Szubryt. Kobieta zaginęła 14 września i od tamtego czasu jej losy nie są znane. Dolnośląskie służby oraz najbliższa rodzina 23-latki proszą o pilną pomoc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej. 

 

Zaginęła 23-letnia Aneta Szubryt

Policjanci z Komisariatu Policji Wrocław-Stare Miasto prowadzą czynności poszukiwawcze za 23-letnią Anetą Szubryt. Kobieta w dniu 14 września 2023 r. opuściła swoje miejsce zamieszkania przy ul. Zachodniej i do chwili obecnej nie powróciła. Facebookowy portal “Gdziekolwiek jesteś” alarmuje. - Aneta powinna przyjmować regularnie leki, których przy sobie nie posiada, co może radykalnie pogorszyć jej stan zdrowia emocjonalnego. 
Podobna sytuacja wcześniej nie miała miejsca. Aneta zawsze pozostawała w stałym kontakcie ze swoimi bliskimi - czytamy.

Wrocławska policja oraz bliscy Anety proszą o pilny kontakt w przypadku jakichkolwiek informacji odnośnie miejsca pobytu kobiety. 

Nie tylko kontrolerzy pukają do drzwi Polaków. 45-latek stracił wielkie pieniądze

Rysopis

Zaginiona Aneta Szubryt może mieć na sobie buty sportowe marki Vans. Kobieta posiada włosy do ramion koloru rudego. Na dekolcie ma tatuaż w kształcie kwiatka, na prawym udzie kolorowy o nieznanym kształcie oraz na wewnętrznej stronie nadgarstka w kształcie znaku zapytania.

Zaginiona ma ok. 172 cm wzrostu, normalną budowę ciała, oczy koloru niebieskiego. Ponadto posiada kolczyk w nosie oraz w dolnej wardze.

412-207237.jpg
Policja
412-207236.jpg
Policja

 

Policja i bliscy proszą o pomoc

Policja oraz bliscy zaginionej proszą o pomoc w poszukiwaniach. W przypadku ujawnienia miejsca pobytu 23-latki prosimy poinformować dyżurnego KP Wrocław-Stare Miasto tel. 47 871 31 31, bądź najbliższą jednostkę Policji lub zadzwonić na numer alarmowy 112.

Źródło: Policja/ FB