Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Kłęby dymu nad Warszawą, przeprowadzono ewakuację. W akcji wielu strażaków
Marcin Śliwa
Marcin Śliwa 22.05.2024 12:17

Kłęby dymu nad Warszawą, przeprowadzono ewakuację. W akcji wielu strażaków

straż
fot. (zdj. ilustracyjne) KG PSP

W środę 22 maja wybuchł na jednym z wysypisk w Warszawie wybuchł groźny pożar. Na miejscu trwa akcja straży pożarnej, policja zabezpiecza teren. Kłębu dymu widać z dużej odległości. 

Pożar w Warszawie. Płonie wysypisko śmieci

Ogniem zajęło się wysypisko śmieci przy ul. Chełmżyńskiej 190 w warszawskim Rembertowie. Na miejscu był reporter Wirtualnej Polski, który w mediach społecznościowych udostępnił swoją relację ze zdarzenia. 

Nawet 324,39 zł dodatku do emerytury bez względu na wiek. Te osoby nie muszą składać wniosku

Służby przeprowadziły ewakuację

Służby przeprowadzają ewakuację pracowników zakładu, z ogniem walczą zastępy straży pożarnej, a kolejne wciąż pojawiają się na miejscu. Okolicę zabezpieczyła już też policja.  

Pożar został zlokalizowany. Trwają działania ciężkim sprzętem. Na miejscu pracuje sześć zastępów wraz z dowódcą jednostki - przekazał portalowi bryg. Witoszko z mazowieckiej straży pożarnej

Kolejny pożar na terenie Polski

To kolejny pożar w maju, który wybuchł w stolicy Polski. Niedawno informowaliśmy pożarze w centrum handlowym przy ul. Marywilskiej 44, do którego doszło rankiem 12 maja. 

Ogień błyskawicznie opanował większość obiektu, którego dach całkowicie się zawalił. Na szczęście hali udało się ewakuować wszystkie przebywające tam osoby. Przyczyny tamtego wydarzenia wciąż są wyjaśniane. 

 

Źródło: Goniec.pl. WP.pl