Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Telewizja > Klamka zapadła. Jest decyzja TVP w sprawie Przemysława Babiarza
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 14.02.2024 19:38

Klamka zapadła. Jest decyzja TVP w sprawie Przemysława Babiarza

Przemysław Babiarz
KAPiF

Rewolucja w mediach publicznych pochłonęła już wiele głośnych nazwisk. Z TVP pożegnała się m.in. Danuta Holecka, czy Rafał Patyra. Jedną z największych niewiadomych była z kolei dalsza przyszłość w stacji Przemysława Babiarza. Teraz wiadomo, że Telewizja Polska podjęła decyzję w sprawie popularnego dziennikarza.

Zmiany w TVP. Wiele nazwisk pożegnało się ze stacją

Publiczna telewizja po wyborach przechodzi diametralne zmiany. Wiele głośnych nazwisk pożegnało się ze swoimi stanowiskami w TVP. Mowa tu nie tylko o redakcjach programów informacyjnych, ale także rozrywkowych i sportowych.

W grudniu nowym dyrektorem TVP Sport został były rzecznik PZPN - Jakub Kwiatkowski. Nowy szef szybko wziął się do pracy i sprowadził do redakcji sportowej dziennikarkę Maję Strzelczyk, a także poinformował, że do komentowania wraca legendarny Dariusz Szpakowski.

ZOBACZ: Szykują się duże zmiany w TVP. Co dalej z "19.30"? Widzowie będą zaskoczeni

Od tygodni niepewna była jednak przyszłość Przemysława Babiarza. Teraz wiadomo, że TVP podjęła jednoznaczną decyzję co do popularnego dziennikarza.

TVP ma problem z "19.30". "Wiadomości" radziły sobie lepiej

Jasna decyzja TVP ws. Babiarza

Przemysław Babiarz jeszcze kilka tygodni temu w rozmowie z serwisem Sport.pl deklarował, że nie może się doczekać zbliżających się wydarzeń sportowych.

Daj Boże! Czekam na to! Czekam na halowe mistrzostwa świata w lekkiej atletyce, na igrzyska olimpijskie, na pływanie, a na razie mam skoki narciarskie i z tego szalenie się cieszę - mówił dziennikarz.

ZOBACZ: Nowy program TV Republika. Już na samym początku padły zaskakujące słowa

Teraz wiadomo, że prośby Babiarza zostały wysłuchane, a dziennikarz dalej będzie kontynuował pracę w TVP Sport. Stacja potwierdziła te doniesienia w komunikacie.

Przemysław Babiarz będzie komentował w TVP

Telewizja Polska poinformowała w oficjalnym komunikacie, kto skomentuje zbliżające się halowe MŚ w lekkiej atletyce. Na liście znalazł się Przemysław Babiarz.

Halowe mistrzostwa świata w lekkoatletyce w TVP komentować będą: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara, Jarosław Idzi i Marcin Urbaś - brzmi najnowszy komunikat TVP. 

Impreza odbędzie się w dniach 1-3 marca w Glasgow. Wiadomo, że Przemysław Babiarz w duecie z Sebastianem Chmarą komentował będzie sesje wieczorne.