Goniec.pl
goniec.pl

goniec.pl

Indie: Mąż zabił żonę za pomocą kobry

14 Października 2021

Autor tekstu:

Stanisław Węgrowski

Udostępnij:

Sooraj Kumar z Indii został oskarżony o zabójstwo żony za pomocą kobry. Mężczyzna wpuścił węża do łóżka, kiedy spała w nim jego żona. Indyjski sąd właśnie wydał wyrok - podwójne dożywocie.

Zabił żonę za pomocą kobry

Do nietypowa zabójstwa doszło w Indiach. Jak przekazało w środę BBC, tamtejszy sąd skazał mężczyznę za zabójstwo żony za pomocą kobry. Według indyjskiej prokuratury sprawa należy do “najrzadszych z rzadkich”.

krawczyk-poplyna-lzy

16 października odbędzie się poświęcenie grobu Krzysztofa Krawczyka

CZYTAJ DALEJ

Sooraj Kumar został aresztowany w 2020 roku, jakiś czas po tym, jak jego małżonka zginęła od ukąszenia węża.

Służby wszczęły dochodzenie w chwili, w której rodzina zmarłej kobiety zarzuciła Kumarowi morderstwo. Skąd ten pomysł? Rodzina zaczęła być podejrzliwa, gdy kilka tygodni wcześniej ich córka Uthra po raz pierwszy została ukąszona przez węża, konkretnie żmiję łańcuszkową. Wcześniej Sooraj Kumar miał wymuszać na rodzinie kobiety posag.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

W poniedziałek zapadł wyrok w sprawie. Indyjski sąd orzekł, że Kumar jest winny wpuszczenia kobry do ich wspólnego łóżka, wtedy gdy spała w nim jego żona. Co istotne, już wtedy kobieta wracała do zdrowia po pierwszym ukąszeniu. 25-latka została znaleziona martwa w domu w maju ubiegłego roku.

Z więzienia już nigdy nie wyjdzie

W wyniku policyjnego śledztwa okazało się, że za oboma atakami gadów stał mąż. Służby aresztowały również mężczyznę, który załatwił zdobycie niezwykle niebezpiecznych gadów. Aresztowany przyznał się do zarzucanych mu czynów i tym samym pomógł zakończyć śledztwo.

Kumar usłyszał wyrok dwukrotnego dożywocia. Oprócz tego sąd zobowiązał go do zapłacenia grzywny w wysokości 500 tys. rupii indyjskich (ok. 26 tys. zł).

Potężny aktor wziął ślub z drobną kobietą. Nie spodziewał się dramatu, który stał się później

Slajd 1 z 5

Júlíus Björnsson to jeden z największych aktorów

Júlíus Björnsson jest inslandzkim strongmanem, który większą popularność zdobył jednak jako aktor. Ogromna sylwetka mężczyzny sprawiła, że zainteresował się nim show-biznes. Sportowiec otrzymał rolę w jednym z najbardziej znanych seriali – "Grze o tron". W produkcji HBO znanej na całym świecie wcielił się w postać Gregora Clegana, czyli Góry. Warto wspomnieć, że mężczyzna mierzy ponad dwa metry wzrostu, a jego waga przekracza 150 kilogramów. Fot. Instagram/thorbjornsson

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.plŹródło: Interia, PAP

Stanisław WęgrowskiAutor

Absolwent psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. W dziennikarstwie inspirują go sprawy społeczne, polityka, kultura oraz sport. DJ, jeden z założycieli kolektywu SONDA, działającego na warszawskiej scenie klubowej. Miłośnik zwierząt.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: stanislaw.wegrowski@goniec.pl

Podobne artykuły

Wiadomości

Morawiecki wspomina rocznicę wyboru Jana Pawła II na papieża

Czytaj więcej >

Wiadomości

Trzebieszów: zakrwawione zwłoki kobiety w samochodzie

Czytaj więcej >

Wiadomości

Ksiądz Michał Woźnicki usłyszał wyrok. Obraził dziennikarzy

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News - zdjęcie ilustracyjne

Wiadomości

Abp Marek Jędraszewski po raz kolejny zaatakował osoby LGBT+

Czytaj więcej >
Zygmunt Gasiuk

Wiadomości

Nie żyje Zygmunt Gasiuk

Czytaj więcej >
Lidl

Wiadomości

Klienci oburzeni ceną oleju w Lidlu. Andrzej Duda: "Olej potaniał"

Czytaj więcej >