Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Grudziądz. Tragedia na siłowni. Nie żyje 29-latek
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 28.02.2024 19:01

Grudziądz. Tragedia na siłowni. Nie żyje 29-latek

siłownia świeca
12019 / Pixabay.com, webandi / Pixabay.com

W jednej z siłowni w Grudziądzu (woj. kujawsko-pomorskie) doszło do koszmarnego wypadku. Poszkodowany został trenujący tam mężczyzna. Próbowano udzielić mu pomocy, niestety bezskutecznie. Życia 29-latka nie udało się uratować, a sprawę bada teraz prokuratura. Nieoficjalnie ustalono przyczynę jego śmierci.

Straszny wypadek na siłowni w Grudziądzu

Do tragedii doszło w poniedziałek, 26 lutego, w Grudziądzu. Policjanci około godziny 16:30 zostali wezwani do wypadku w jednej z okolicznych siłowni. Poszkodowany został 29-letni mężczyzna, który wykonywał tam ćwiczenia z ciężarami.

Około godz. 16:30 otrzymaliśmy zgłoszenie, że niespełna 29-letni mężczyzna uległ wypadkowi na siłowni – relacjonował w rozmowie z "Faktem" asp. Łukasz Kowalczyk, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu.

ZOBACZ TAKŻE: Poruszający napis na grobie Tomasz Komendy. Tak żegna go synek

Brutalna napaść w Warszawie. Podejrzany był znany policji

Grudziądz: wypadek na siłowni. Nie żyje mężczyzna

Na miejscu niezwłocznie zjawiły się służby. Poszkodowany 29-latek doznał poważnych obrażeń. Niestety, mimo udzielonej pomocy, zmarł. Teraz okoliczności zdarzenia badają policjanci wraz z Prokuraturą Rejonową w Grudziądzu, która wszczęła śledztwo w sprawie tragicznego wypadku.

W naszej komendzie będzie prowadzone śledztwo pod nadzorem prokuratury, które wyjaśni dokładne okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku – dodał asp. Łukasz Kowalczyk.

Mężczyzna zmarł na siłowni. Prawdopodobnie został przygnieciony przez sztangę

Nieoficjalnie ustalono, co przyczyniło się do śmierci 29-latka. Poszkodowany mężczyzna chwile przed tragedią wykonywał ćwiczenia ze sztangą. Najprawdopodobniej urządzenie na niego spadło, powodując śmiertelne obrażenia.

Źródło: Fakt.pl, TVN24.pl