Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Warszawa > Drugi turniej o „Puchar Rembertowa” za nami. Drużyny walczyły o okazały puchar
Monika Majko
Monika Majko 12.06.2022 07:52

Drugi turniej o „Puchar Rembertowa” za nami. Drużyny walczyły o okazały puchar

IMG 3233
Goniec.pl

W minioną sobotę, 11 czerwca br., na boisku Akademii Sztuki Wojennej przy ul. Frontowej 1 w warszawskim Rembertowie rozegrano drugi turniej o „Puchar Rembertowa”. Zawody zorganizowane przez Stowarzyszenie Projekt Rembertów wystartowały o 9:00.

Nad przebiegiem meczów czuwali sędziowie z Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, a opiekę medyczną nad zawodnikami sprawowali członkowie Fundacji Ochotnicza Grupa Ratownicza Musso4x4. Na boisku i trybunach pojawili się zarówno dorośli, jak i mali zawodnicy oraz kibice.

Drugi „Puchar Rembertowa”. Zawodnicy walczyli o okazałe trofeum i kuszące nagrody

Stowarzyszenie mogło liczyć na wsparcie wielu firm, które zapewniły uczestnikom nie tylko nagrody, ale również zaplecze gastronomiczne. Każda drużyna otrzymała wodę, która dostarczyła ją firma "Niemirka", a także została zaproszona na poczęstunek.

Zgłoszone drużyny walczyły o okazały tytułowy puchar, nie zabrakło jednak również innych nagród. Najlepsi zawodnicy otrzymali m.in. nagrody rzeczowe w postaci koszulek od Cutline (ich sponsorem jest Era Park Handlowy) oraz medale. Wyróżniono także najlepszych zawodników, którym wręczono książki „Dom Wydawniczy Rebis” oraz kosmetyki od „Sylveco”. Partnerzy turnieju przygotowali dla uczestników również vouchery na pizzę z lokalnej pizzerii „Centro”, vouchery na analizę składu ciała od „NutriRoom - dietetyka kliniczna” oraz książki od „Dom Wydawniczy Rebis”.

W trakcie trwania turnieju okoliczni mieszkańcy i kibice mogli wziąć udział w konkursie i wygrać oficjalną piłkę turnieju. Na miejscu była także możliwość oddania krwi za pośrednictwem Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie, a pierwsi chętni otrzymali upominki od sponsorów.

IMG 3216
Goniec.pl
IMG 3226
Goniec.pl
IMG 3233
Goniec.pl
IMG 3238
Goniec.pl
IMG 3213
Goniec.pl
IMG 3221
Goniec.pl

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl