Goniec.pl

screen YouTube.com/Tig Tag Vision

Dramatyczne sceny na autostradzie. Nagle z samochodu wypadło dziecko, za nimi jechała ciężarówka

7 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Dziecko siedzące aucie nagle znalazło się na asfalcie autostrady. Do groźnego zdarzenia doszło w stanie Iowa w USA. Wszystko zostało uchwycone okiem kamery. Na mrożącym krew w żyłach nagraniu widać, jak drzwi się otwierają i wypada z nich dziecko. Za samochodem jechała ciężarówka i masywny pick-up.

Dziecko wypadło z jadącego auta wprost na autostradę

Dziecko jadące autostradą w stanie Iowa w USA może mówić o niesamowitym wręcz szczęściu. Trudno uwierzyć w to, że nie zginęło na miejscu w wyniku uderzenia o twardą jezdnię oraz że samochody jadące za pechowym autem nie wjechały w zagubionego pasażera.

Nagranie opublikowane w sieci na kanale Tig Tag Vision dokładnie pokazuje niebezpieczną sytuację. Wysnuć można wniosek, iż tylko fakt, że dziecko żyje tylko dlatego, że do wypadku doszło na rozjeździe.

Zaledwie 15 sekund nagrania dokładnie pokazuje, co zaszło na amerykańskiej autostradzie. Ciemny samochód osoby jechał drogą, gdy nagle tylne otworzyły się drzwi. Sytuacja stawała się coraz groźniejsza, gdyż z otwartych drzwi na jezdnię wypadło dziecko siedzące po prawej stronie auta.

Za leżącym na jezdni dzieckiem stanęły dwa auta

Dokładnie widać, że drobne ciało bezwładnie sunie po jezdni autostrady. Samochód zahamował, a kierowca natychmiast wysiadł z auta i obiegł pojazd.

Poszkodowane dziecko odniosło lekkie obrażenia. Niemniej zdecydowano, iż konieczna jest wizyta w szpitalu, aby sprawdzić stan narządów wewnętrznych. Uderzenie w twardą nawierzchnię z dużą prędkością mogło doprowadzić do urazów, których nie widać na pierwszy rzut oka.

Nie tylko samo wypadnięcie dziecka z auta na autostradzie było zagrożeniem dla jego życia i zdrowia. Na nagraniu widać , że za ciemnym samochodem jechały dwa pojazdy. Jeden z nich to wielka ciężarówka. Drugie to biały pick-up.

Oba pojazdy natychmiast zaczęły hamować. Mała prędkość oraz spora odległość pozwoliła na uchronienie przed tragedią i wjechania w małego pasażera.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: fakt

Tagi:

Podobne artykuły

Wiadomości

Samochód niemal wjechał w wózek na pasach dla pieszych. Było o krok od tragedii
Czytaj więcej >

Polska

Gang trucicieli usłyszał zarzuty. Oburzające, co robili seniorom
Czytaj więcej >

Wiadomości

16-letni Krzysztof Dymiński zaginął. Mama nastolatka opublikowała apel
Czytaj więcej >

Wiadomości

Ciężarna 33-latka zmarła w szpitalu. Rodzina zabrała głos, na jaw wyszła przyczyna śmierci
Czytaj więcej >

Polska

Wstrząsające nagranie z polskiej myjni obiegło sieć. Świadkowie próbowali reagować
Czytaj więcej >

Polska

Ksiądz miał dotykać uczennice na religii. Dyrektorka zareagowała, wieś chciała wywieźć ją na taczkach
Czytaj więcej >
Agata Jaroszewska

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]