Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Dramat tuż po zakończeniu roku szkolnego. 17-latek zaatakował kolegów nożem
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 21.06.2024 21:37

Dramat tuż po zakończeniu roku szkolnego. 17-latek zaatakował kolegów nożem

policja
Fot. Podlaska Policja

Szokujące doniesienia z miejscowości Żukowo (woj. pomorskie). 17-latek po kłótni z rówieśnikami wyciągnął nóż i zranił nim trzy osoby. Do zdarzenia doszło niedługo po zakończeniu roku szkolnego. Policjanci zatrzymali już nastolatka, o sprawie został poinformowany także prokurator.

Nastolatek zaatakował innych uczniów po zakończeniu roku szkolnego

Dramat rozegrał się niedługo po zakończeniu roku szkolnego w miejscowości Żukowo (pow. kartuski). Tuż po godzinie 9 nastolatek zaatakował trzech rówieśników na terenie parku. Wszyscy z nich zostali zranieni nożem. Na miejscu niezwłocznie zjawili się policjanci, którym udało się ująć agresora.

Przerażające kulisy śmierci 39-letniej Natalii. Mąż wyznał, co zrobił swojej żonie

Żukowo. Uczniowie zaatakowani chwilę po zakończeniu roku szkolnego

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach szybko ustalili, gdzie oddalił się nastolatek. Został zatrzymany już kilkanaście minut od ataku na przystanku autobusowym. Poinformowano także, że został już doprowadzony na komendę. Służby zabezpieczyły nóż, którego 17-latek użył do ranienia swoich rówieśników.

ZOBACZ: Nie żyją dwie nastolatki. Tragedia tuż przed zakończeniem roku szkolnego

17-latek zatrzymany

Mundurowi ustalili już, że poszkodowany i agresor znają się ze szkoły. Chwilę przed atakiem miało między nimi dojść do kłótni, w czasie której 17-latek nagle wyciągnął nóż. Uczniowie zostali przewiezieni do szpitala, doznali niegroźnych obrażeń.

W tej sprawie trwają czynności. Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia oraz jego przyczyny. O wszystkim powiadomiony został prokurator – poinformowali pomorscy policjanci.