Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Bukowina Tatrzańska: Zaginęła 14-letnia Ola. Policja prosi o pomoc
Eryk Błaszak
Eryk Błaszak 08.09.2022 19:17

Bukowina Tatrzańska: Zaginęła 14-letnia Ola. Policja prosi o pomoc

Zaginęła Ola
Fb/Małopolska Policja

Małopolska Policja prosi o pomoc w poszukiwaniu 14-letniej Oli, która nie wróciła do domu. Nastolatka ostatni raz widziana była w Bukowinie Tatrzańskiej. Wszystkie osoby, które widziały dziewczynę ze zdjęcia, proszone są o kontakt z policją.

Poszukiwania 14-letniej Oli

Nastolatka wyszła z miejsca zamieszkania 7 września tego roku i do tej pory nie ma z nią żadnego kontaktu. Ostatni raz była widziana w Bukowinie Tatrzańskiej.

Małopolska policja opublikowała rysopis zaginionej, prosząc o pomoc w jej odnalezieniu - wzrost: ok. 155 cm, szczupłej budowy ciała, waga ok. 50 kg, włosy półdługie koloru jasny blond z ciemnymi odrostami, paznokcie długie, pomalowane na biało. Brak znaków szczególnych. Ubiór: bluza z kapturem koloru białego z niebieskim napisem, spodnie długie koloru ciemnego, buty koloru białego z napisem „NIKE”, okulary w oprawach koloru złotego - podano w komunikacie.

Służby proszą o pomoc

Policja prowadzi czynności zmierzające do ustalenia potencjalnego miejsca przebywania 14-latki. Wszyscy, którzy mają poczucie, iż mogli widzieć Olę lub osobę do niej podobną, proszeni są o kontakt z policją.

- W przypadku rozpoznania w/w osoby lub uzyskania informacji mogących przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej, proszę o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem tel. 47 834 74 00 lub z numerem alarmowym 112. - podano.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: fb/Małopolska Policja

Tagi: policja