Goniec.pl
Andrzej Iwanczuk/REPORTER

Andrzej Iwanczuk/REPORTER

Biuro posłanki PiS zdewastowane. Polityk poskarżyła się na wandali

30 Lipca 2022

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

W życiu Barbary Dziuk nastał trudny czas - nie dość, że jest posłanką średnio lubianego przez Polaków Prawa i Sprawiedliwości, to jeszcze niedawno jej biuro zostało zdewastowane. O wszystkim opowiedziała na swoim Facebooku. Polityk zapowiedziała, że planuje wyciągnąć surowe konsekwencje.

Biuro Barbary Dziuk zdemolowane

Powiedzieć, że posłowie Prawa i Sprawiedliwości nie są zbyt lubiani w społeczeństwie, to tak jakby powiedzieć, że świetnie sobie radzą z rządzeniem krajem. Po odbieraniu kolejnych praw obywatelom, nagonce na kobiety i LGBT i doprowadzeniu do potężnego kryzysu finansowego w całym kraju, w końcu PiS-owcy zaczęli tracić zaufanie wyborców, którzy nie boją się (jeszcze) dać temu wyraz.

Ojciec Tadeusz Rydzyk

Antyunijny Rydzyk wziął od Unii Europejskiej ogromne pieniądze. Senator pokazał pismo

CZYTAJ DALEJ

Niedawno mogła się o tym przekonać Barbara Dziuk, posłanka PiS z okręgu katowickiego. W ostatnich dniach doszło do bezprecedensowej sytuacji w jej biurze. Niezadowoleni obywatele postanowili złożyć jej wizytę i wyrazić swoje niezadowolenie z rządów reprezentowanej przez nią partii. Użyli do tego jednak dość radykalnych środków.

Szyba jej biura została zbita najprawdopodobniej przez kamień, dokładnie w miejscu, gdzie znajduje się imię, nazwisko posłanki i podpis "Prawo i Sprawiedliwość". Choć czyn ten nie doprowadził do żadnych poważniejszych konsekwencji poza lekkim bałaganem, polityczka jest bardzo oburzona i wszystko pokazała swoim obserwatorom.

W typowym dla rządów PiS stylu rzuca już oskarżeniami, oczywiście w stronę opozycji. Nie przyszło jej bowiem nawet przez chwilę do głowy, że może to być jakiś znak, że obywatele są niezbyt zadowoleni i powinna coś zmienić. Dopatruje się w tym spisku, uknutego zapewne przez samego Donalda Tuska.

Posłanka PiS zapowiada konsekwencje

Polityczka postanowiła wszystko pokazać na swoim oficjalnym profilu na Facebooku. Przy użyciu mocnych słów i niezbyt dobranych emotikonek podzieliła się swoim oburzeniem, wobec jakiej przemocy padła ofiarą. Pokusiła się nawet o ambitny cytat.

- Dzisiaj taka sytuacja. Chuligański wybryk. Czy realizacja programu totalnej opozycji? "Siła argumentów została zastąpiona argumentem siły". Jest nagranie. Szyba na szczęście kamienio i kuloodporna. Nie życzę nikomu takich wybryków - niczym robot zakomunikowała Dziuk.

Jak widać posłanka Prawa i Sprawiedliwości nagle przypomniała sobie jak działa prawo w Polsce. To dobra informacja dla wyborców, że przynajmniej wie o tym, że bezpośrednia przemoc jest zła, bo ostatnio już mogliśmy się martwić, czy pamięta jeszcze jak działa wolność słowa, prawa człowieka czy odpowiedzialność za obietnice wyborcze. Dobrze wiedzieć, że przynajmniej w sprawie zbitych szyb domaga się sprawiedliwości.

Znając ostatnie wyczyny Prawa i Sprawiedliwości możemy się spodziewać surowej kary dla katowickich chuliganów. Nie ma co się bowiem oszukiwać, że w Polsce od 2016 są równi i równiejsi i o ile posłom PiS uchodzą przekręty finansowe, wypadki drogowe i doprowadzenie kraju do ruiny, tak szarzy obywatele nie unikną kary.

Goniec

Andrzej Piaseczny porzucił miasto, żeby żyć na łonie natury. Jego rezydencja w górach robi duże wrażenie

Andrzej Piaseczny choć jest jednym z popularniejszych polskich artystów, nie dba o luksusy i zamiast willi w Warszawie, zdecydował się na zamieszkanie w zupełnie innych warunkach. Z dala od zainteresowania mediów żyje w polskich górach ze swoją ukochaną mamą. Jak wygląda życie Piaska?

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Alicja Czepli Autor

Redaktorka portalu Goniec.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Obowiązek płacenia abonamentu RTV nie dla wszystkich. Wystarczy tylko spełnić określone warunki

Wiadomości

Obowiązek płacenia abonamentu RTV nie dla wszystkich. Trzeba tylko spełnić określone warunki

Czytaj więcej >
Pogrzeb Jerzego Ubrana. Kiedy odbędzie się ceremonia i gdzie spocznie były polityk i naczelny "NIE"?

Wiadomości

Pogrzeb Jerzego Ubrana. Kiedy odbędzie się ceremonia i gdzie spocznie były polityk i naczelny "NIE"?

Czytaj więcej >
Warszawa: Śmiertelnie potrącenie człowieka przez pociąg na Powiślu. Ruch kolejowy został wstrzymany

Wiadomości

Warszawa: Śmiertelnie potrącenie człowieka przez pociąg na Powiślu. Ruch kolejowy został wstrzymany

Czytaj więcej >
Monika Olejnik wskazała, co wyróżnia Andrzeja Dudę na tle jego poprzedników. Takiego podsumowania nikt się nie spodziewał

Wiadomości

Monika Olejnik w rozmowie z Aleksandrem Kwaśniewskim zakpiła z Andrzeja Dudy. Zaskakujące słowa

Czytaj więcej >
Jelenia Góra: Niebezpieczny incydent na myjni samochodowej. W aucie doszło do eksplozji, kierowca ledwo uszedł z życiem

Wiadomości

Jelenia Góra: Niebezpieczny incydent na myjni samochodowej. W aucie doszło do eksplozji, jest nagranie

Czytaj więcej >
Skandaliczna "wrzutka" do ustawy budżetowej. Media publiczne znów mają dostać krocie

Wiadomości

W tajemnicy dorzucili do ustawy budżetowej jeden zapis. Media publiczne znów mają dostać krocie

Czytaj więcej >