Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Bijatyka podczas mszy. Żona zaatakowała kochankę męża
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 16.02.2024 16:54

Bijatyka podczas mszy. Żona zaatakowała kochankę męża

kościół policja
Wikimedia/Bill Boaden / St Thomas the Apostle, Bolton / CC BY-SA 2.0, Pixabay/fsHH

Skandal w kościele w Bolton nieopodal Manchesteru. Dwie przyjaciółki pobiły się w świątyni z powodu zazdrości jednej z nich o męża. Jakby tego było mało, bójka przybrała tak nieoczekiwany obrót, że skończyła się zakładaniem 39-latce szwów. To pamiątka po tym, jak zdesperowana przeciwniczka odgryzła jej kawałek brody na oczach dzieci i kuzynów.

Wlk. Brytania: Bójka dwóch przyjaciółek w kościele

Ta nietypowa historia wydarzyła się w jednym z kościołów w Wielkiej Brytanii. 39-letnia Gabriela Cordeiro wybrała się ze swoimi dziećmi i dwójką chrześniaków do świątyni w Bolton w hrabstwie Greater Manchester. Tam spotkała swoją przyjaciółkę - Flavię.

Tym razem obie panie nie spędziły czasu na plotkowaniu, a zamiast tego rozpętały podczas niedzielnej mszy prawdziwy skandal. Flavia od pewnego czasu podejrzewała znajomą o to, że zagięła na parol na jej męża. Motywowana zazdrością nie myślała więc racjonalnie i rzuciła się na koleżankę. Skutki awantury były bardzo poważne.

Poszli do kawiarni Rydzyka. Zaskakująca odpowiedź na pytanie o mięso

Kobieta odgryzła koleżance kawałek brody

Jak podają lokalne media, Flavia popchnęła Gabrielę na podłogę, a gdy przeciwniczka upadła, skoczyła na nią i usiadła na brzuchu, by móc zadawać jej cios za ciosem. 39-letnia Cordeiro walczyła i próbowała odpierać ataki, ale to tylko rozwścieczyło napastniczkę. Ta wreszcie posunęła się do ostateczności.

ZOBACZ: Bezczelne zachowanie kobiety w sklepie. Wystarczyła chwila nieuwagi

Choć wydaje się to nieprawdopodobne, Flavia nachyliła się do twarzy przyjaciółki i dotkliwie ugryzła ją w podbródek. Po wszystkim Gabriela musiała szukać pomocy w szpitalu, gdzie lekarze zszyli jej 2-centymetrową ranę. Kobieta będzie miała pamiątkę na całe życie w postaci szpecącej twarz blizny.

Motywem zazdrość o męża

Sprawa otarła się również o sąd, który ustalił, że Gabriela i mąż Flavii rzeczywiście wysyłali sobie SMS-y, nie stroniąc od flirtu i zalotów. 39-latka nie czuje jednak skruchy i uważa, że jest jedynie ofiarą.

Znam Flavię od dawna i kiedy powiedziała, że ​​mnie zaatakuje, nie potraktowałam tego poważnie, bo nigdy się tego nie spodziewałam. Odniosłam obrażenia podbródka, które wymagały założenia szwów. Obawiam się, że szwy pozostawią bliznę. To wpłynie na moją pewność siebie. Jestem naprawdę zdenerwowana tym, co się stało - wyznała służbom.

Gabriela nie może pogodzić się z uszczerbkiem na zdrowiu i urodzie, a spojrzenia w lustro powodują tylko płacz. Dodatkowo, twierdzi, iż została niesłusznie poniżona na oczach całej rodziny.

Źródło: The Mirror, o2.pl