Goniec.pl

goniec.pl

Biedronka przeszła samą siebie. Oddaje klientom nawet 100 proc. pieniędzy za zakupy

23 Maja 2023

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Szaleństwo w Biedronce, oddadzą ci pieniądze za zakupy. Niesamowita promocja obejmuje konkretne produkty i już obowiązuje w sklepach w całym kraju. Lepiej nie zostawiać zakupów na później, można wiele zaoszczędzić.

Tego jeszcze nie grali, fantastyczna promocja w Biedronce trwa aż pięć dni

Biedronka z najnowszą promocją przeszła samą siebie. Klienci mogli nie wierzyć, kiedy przy kasie usłyszeli, że dostaną zwrot pieniędzy za zakupy. Od poniedziałku 22 maja do piątku 26 maja w sklepach w całym kraju obowiązuje nietypowa oferta. 

Rabat 100 proc.? Tak, Biedronka naprawdę to zrobiła. W ramach akcji “Biedronkowe oszczędności” można na dzień mamy kupić hity kosmetyczne i nie zapłacić za nie zupełnie nic. Trzeba jednak pamiętać o kilku zasadach.

Elżbieta Romanowska

Elżbieta Romanowska mierzy się z falą hejtu. Zwróciła się do internautów

CZYTAJ DALEJ

Promocja w Biedronce: dostaniesz zwrot pieniędzy za zakupy

Jak skorzystać z wyjątkowo opłacalnej promocji w Biedronce na dzień mamy? Przede wszystkim trzeba wiedzieć, że otrzymamy całkowity zwrot pieniędzy za zakupy tylko za konkretne produkty. Mowa o wszystkich damskich kremach i serach do pielęgnacji twarzy.

Kolejną sprawą jest to, iż dziennie w ramach tej promocji można kupić tylko dwa produkty. Biorąc jednak pod uwagę, że oferta obowiązuje od poniedziałku do piątku, to łącznie można wyjść ze sklepu z aż 10 produktami zupełnie za darmo. Aby pieniądze za zakupy wróciły do klienta, trzeba koniecznie zeskanować kartę Moja Biedronka przy kasie

Niektórzy będą jednak zaskoczeni formą zwrotu pieniędzy. Zapomnij o otrzymaniu gotówki wprost do ręki. Biedronka zorganizowała to zupełnie inaczej.

Pieniądze w całości wrócą do ciebie, ale jest haczyk

Kusi cię 100-procentowy rabat na zakupy kremów i ser do pielęgnacji twarzy w Biedronce? Jeśli spełnisz wszystkie warunki promocji, to pieniądze, jakie wydałbyś na te produkty, możesz wydać na jedzenie, lub artykuły gospodarstwa domowego.

Klienci Biedronki nie otrzymają fizycznych pieniędzy w ramach zwrotu za zakupy produktów objętych promocją z okazji dnia mamy. Sklepy wystawią specjalny voucher. Będzie można go wydać w dyskoncie. Pomniejszy on kwotę, jaką zapłacić trzeba za inne zakupy.

Nie warto odkładać zakupów w Biedronce na później. Klientów skuszonych promocją nie brakuje , a w regulaminie jasno zastrzeżono, że oferta obowiązuje do piątku lub do wyczerpania zapasów w danym sklepie. - Voucher można wykorzystać podczas kolejnych zakupów w ciągu dwóch dni handlowych następujących po dniu otrzymania vouchera - zastrzega Biedronka.  

policja blok kobieta mężczyzna

Wyszli z mieszkania w środku nocy i zapadli się pod ziemię. W domu zostawili dzieci, policja pilnie apeluje

CZYTAJ DALEJ
Parczew drzewo modlący się ludzie

Sprzedał liść z "cudownego drzewa". Zarobił okrągłą sumkę. Wiemy, gdzie trafiły pieniądze

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Życie

Katechetka doprowadziła ucznia do łez. Gdy rodzice usłyszeli, co powiedziała, ruszyli do szkoły
Czytaj więcej >

Życie

Ksiądz dostał pytanie o rozwodników. Po jego odpowiedzi w sieci zawrzało
Czytaj więcej >

Życie

Biskup zareagował w sprawie wypowiedzi księdza. Duchowny mówił o piekle
Czytaj więcej >

Życie

10-latka poszła do spowiedzi, nagle ksiądz zaczął krzyczeć na cały kościół. Oburzające, jak ją nazwał
Czytaj więcej >

Wiadomości

Nawet 1500 zł do zgarnięcia w ramach akcji Lidla. Jest jednak pewien haczyk
Czytaj więcej >

Życie

Katechetka pokłóciła się z uczniami w liceum. Poszło o to, jak zaszła w ciążę
Czytaj więcej >
Agata Jaroszewska

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]