Goniec.pl
Andrzej Lepper zmarł w 2011 roku

TRICOLORS/East News

Bardzo przykra wiadomość o synu Andrzeja Leppera. Bankrutuje, ma olbrzymie długi

12 Maja 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Media obiegły przykre doniesienia o synu Andrzeja Leppera, byłego lidera "Samoobrony", który 5 sierpnia 2011 został znaleziony martwy w biurze partii w Warszawie. 42-letni rolnik ma poważne problemy finansowe, a sąd prowadzi licytację komorniczą majątku, należącego niegdyś do popularnego polityka.

Andrzej Lepper w 1977 roku ożenił się z Ireną Leszczewską, a małżeństwo doczekało się trójki dzieci. Media ujawniły, że syn polityka wpadł w poważne tarapaty i zmaga się z problemami finansowymi. Niedawno odbyła się licytacja domu, w którym mieszka 42-letni Tomasz Lepper wraz z żoną.

Andrzej Lepper zmarł w 2011 roku

5 sierpnia 2011 roku zwłoki Andrzeja Leppera znaleziono w warszawskim biurze „Samoobrony”. Śledztwo prokuratury wykazało, że słynny lider partii popełnił samobójstwo poprzez powieszenie się. Tajemnicze okoliczności śmierci polityka wciąż budzą wiele kontrowersji.

Śledczy ustalili, że Andrzej Lepper zmagał się z depresją, wywołaną postępowaniami karnymi, upadkiem politycznym, a także zadłużeniem i bankructwem finansowym swojej partii. To miało pchnąć polityka do ostateczności i zmusić go do odebrania sobie życia.

Jakiś czas temu media ujawniły niepokojące informacje o synu polityka, Tomaszu Lepperze. 42-letni rolnik zmaga się z poważnymi problemami finansowymi, a większość jego majątku została już zlicytowana na poczet długów. Niedawno odbyła się także kolejna licytacja jego domu w powiecie darłowskim nieopodal wybrzeża Bałtyku.

Dwukondygnacyjny budynek ma powierzchnię użytkową 155 mkw, a wraz z nim do nabycia jest działka o powierzchni 2774 mkw. Jak przekazała redakcja „Super Expressu”,  jej cena wywoławcza wynosiła 400 tys. zł, choć komornik wycenił nieruchomość na 600 tys. złotych.

Dodatkowo licytowano także mieszczącą się nieopodal domu oborę o powierzchni 737 mkw., której cena wywoławcza wynosiła 191 tys. zł, choć została wyceniona na 287 tys. zł. Nie znaleziono jednak kupców na żadną z ofert.

To już druga licytacja domu, w którym mieszka Tomasz Lepper wraz ze swoją żoną. W związku z tym, że budynek nie znalazł kupca, wierzyciele będą mogli wnioskować o ponowne wystawienie go na licytację dopiero za pół roku.

O długach syna byłego lidera „Samoobrony” głośno zrobiło się w 2015 roku. Wówczas majątek, należący niegdyś do Andrzeja Leppera, znalazł się na komorniczej licytacji, jednak sprzedaż jego części nie wystarczyła, by pokryć całe zadłużenie Tomasza Leppera.

Jak wyjawili sąsiedzi mężczyzny, Tomasz Lepper miał popaść w długi po tym, jak zdecydował się na kupienie nowej floty maszyn rolniczych, zamiast wyremontować stare urządzenia. 

  • Syn Krawczyka przerwał milczenie. Odważne wyznanie w programie "UWAGA TVN"

  • Nie żyje aktor Ferdynand Matysik

  • OGAE Poll wskazało faworyta Eurowizji. Szanse Brzozowskiego określono na zero

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >
Sąsiadka rodziny zaalarmowała służby

Wiadomości

Zawiadomiła służby, bo w mieszkaniu obok płakały dzieci. Nagle zmarła ich mama

Czytaj więcej >
Seniorka wypadła z okna

Wiadomości

Dolnośląskie: 81-latka wypadła z okna domu seniora. Nie żyje

Czytaj więcej >