Goniec.pl
wnuczki

Screen www.interwencja.polsatnews.pl

Babcia wykorzystywała swoje trzy maleńkie wnuczki. Rodzina długo o niczym nie wiedziała

18 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Babcia trójki dziewczynek z Gostkowa w województwie pomorskim miała dopuścić się wobec swoich wnuczek szokujących czynów. Rodzice dzieci dowiedzieli się o wszystkim przypadkiem, a sprawa natychmiast została skierowana do sądu.

O tym, co działo się w domu dziadków rodzeństwa z Gostkowa, rodzice dzieci dowiedzieli się przez przypadek. Mama usłyszała, jak jedna z córek majaczy przez sen, a jej słowa zaniepokoiły kobietę. Gdy porozmawiała ze swoimi córkami zrozumiała, że prawdopodobnie są ofiarami molestowania seksualnego.

jaroslaw kaczynski pis

Niepokojące informacje nt. zdrowia Jarosława Kaczyńskiego. Czeka go operacja

CZYTAJ DALEJ

Rodzice dziewczynek dowiedzieli się o zachowaniu ich babci przez przypadek

Piotr i Justyna wychowują wspólnie trzy córki: 12-letnią Julię, 9-letnią Hanię i 6-letnią Elenę. Małżeństwo mieszkało niedaleko domu rodzinnego ojca dziewczynek, a dzieci często bywały u swoich dziadków.

Kilka lat temu spokój rodziny został jednak zaburzony przez dramatyczne wyznanie dzieci, dotyczące ich babci. Pewnej nocy jedna z dziewczynek zaczęła mówić przez sen, a jej słowa zaniepokoiły panią Justynę.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

- Najstarsza córka, zaczęła mnie za koszulkę ciągnąć. I wolała, że mam dać jej cycuszka. [...] „Cycusia jak babcia” - wyznała pani Justyna w rozmowie z redakcją portalu interwencja.polsatnews.pl.

Rodzice rozpoczęli trudną rozmowę z dziećmi, podczas której dziewczynki wyznały, że babcia kazała im ssać swoją pierś wbrew ich woli. Później na jaw wyszły kolejne szokujące informacje o zachowaniu seniorki, a przerażeni rodzice postanowili wyjaśnić tę sprawę u specjalisty, bowiem matka pana Piotra nie chciała z nimi rozmawiać.

- Pani psycholog mnie woła i pokazuje palcem. I tam jest taki wpis: „babcia wkładała palce między pośladki do tyłeczka” - wspominał pan Piotr.

Sprawa trafiła do sądu

Dziadek dziewczynek twierdził, że nie miał pojęcia o tym, co robiła jego była żona. Para rozwiodła się w 2017 roku, tuż przed tym, jak wszystko wyszło na jaw. Postępowanie w tej sprawie poprowadziła bytowska prokuratura, a w 2020 roku Sąd Rejonowy wydał wyrok i skazał seniorkę na dwa lata pozbawienia wolności i orzekł pięcioletni zakaz zbliżania się do dzieci.

Babcia dziewczynek złożyła jednak odwołanie od wyroku, a Sąd Okręgowy nakazał ponowne rozpatrzenie tej sprawy. Syn kobiety nie zamierza jednak odpuścić i zapowiada, że będzie walczył o sprawiedliwy wyrok i ukaranie seniorki, która miała dopuścić się molestowania seksualnego wobec własnych wnuczek.

Z kolei pani Justyna dodaje, że zależy jej na dobru córek. Nie chce odpuścić tej sprawy, w przyszłości nie zarzuciły jej bezczynności. Na razie jednak termin kolejnej rozprawy nie został wyznaczony.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Wałbrzych: nie żyje 50-latka, wypadła lub wyskoczyła z okna szpitala. Trwa śledztwo prokuratury

  • Zrobili z kościoła sklep spożywczy. Rzecz dzieje się w polskiej wsi

  • Krawczyk Junior pokazał ukochaną. Katarzyna skomentowała słowa jego macochy

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Interwencja

Podobne artykuły

Wiadomości

W całej Polsce odbędą się protesty w obronie TVN

Czytaj więcej >

Wiadomości

Wszedł do kościoła w czapce. Teraz ścigają go za obrazę uczuć religijnych

Czytaj więcej >

Wiadomości

Wrocław: kierowca wjechał w ekipę sprzątającą po poprzednim wypadku

Czytaj więcej >

Wiadomości

Anna Kornecka zdymisjonowana. Krytykowała Polski Ład

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rodzina Basi zdradziła jej ostatnie słowa przed tragiczną śmiercią

Czytaj więcej >

Wiadomości

Leżał pod szpitalem i krzyczał z bólu. Wcześniej nie chciano go przyjąć

Czytaj więcej >