Goniec.pl
Krzysztof Krawczyk junior zaśpiewa w amfiteatrze

youtube.com Uwaga! TVN

Krawczyk Junior pokazał ukochaną. Katarzyna skomentowała słowa jego macochy

18 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Od śmierci swojego taty Krzysztof Krawczyk Junior pozostaje w otwartym konflikcie z wdową po piosenkarzu, Ewą Krawczyk oraz jego byłym menadżerem, Andrzejem Kosmalą. Syna artysty wspiera jednak muzyk Marian Lichtman i jak się okazuje, wieloletnia partnerka, Katarzyna. W sieci udostępniono wspólne zdjęcia pary.

Reportaż o życiu Krzysztofa Juniora, przygotowany przez dziennikarzy „Uwaga! TVN” ujawnił, z jak wielkimi problemami zmaga się syn artysty. Junior jest osobą z niepełnosprawnością, którą nabył po wypadku, spowodowanym przez jego tatę w latach 80.

Zbigniew Boniek

"Dzisiaj odszedł na zawsze". Zbigniew Boniek złożył kondolencje Maciejowi Sawickiemu

CZYTAJ DALEJ

Krzysztof Krawczyk junior pozostaje w konflikcie z macochą

Od tego czasu syn Krzysztofa Krawczyka cierpi na padaczkę pourazową, która uniemożliwia mu podjęcie stałej pracy. 48-latek utrzymuje się więc głównie ze skromnej renty w wysokości 1000 złotych.

Gdy na jaw wyszło, że Krzysztof Krawczyk w swoim testamencie pominął syna i wszystko zapisał ostatniej żonie, junior postanowił walczyć o sprawiedliwość w sądzie. 48-latek publicznie oskarżył Ewę Krawczyk o wieloletnie utrudnianie mu kontaktów z ojcem i działania przeciwko niemu. Z kolei wdowa po Krawczyku utrzymuje, że chce się dogadać z jego synem, choć na razie nie widać efektów tych słów.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Tymczasem Krzysztof Junior nie tylko walczy o zapewnienie sobie godnego życia, ale również rozwija swoją karierę muzyczną. Mężczyzna odziedziczył pasję do muzyki nie tylko po swoim tacie, ale i mamie, Halinie Żytkowiak. Niedawno otrzymał zaproszenie, by wziąć udział w koncercie na dużej scenie, a o wydarzeniu poinformowała fanów 48-latka jego partnerka.

Katarzyna przekazała na Facebooku, że Krzysztof Junior 4 września 2021 roku wystąpi na scenie Amfiteatru Kadzielnia w Kielcach w XVIII Wielkim Koncercie Charytatywnym. Na scenie oprócz 48-latka pojawią się również inni wokaliści, którym przygrywać będzie Łódzka Orkiestra Filmowa, a gwiazdą wieczoru będzie Sylwia Grzeszczak.

- A pani Ewa K. powiedziała, że Krzyś nigdy nie wystąpi na dużej scenie - podsumowała Katarzyna, widocznie dumna z ukochanego. Wiele osób, i widocznie również macocha Juniora, sądziło, że syna zmarłego artysty czekają co najwyżej występy na deptakach.

Krzysztof Krawczyk Junior pokazał swoją ukochaną

Po postem z informacją o koncercie pojawiło się wiele komentarzy z gratulacjami, m.in. od Mariana Lichtmana, który wraz z tatą juniora przez lata występował w zespole Trubadurzy. Krzysztof junior nie czeka jednak na koncert w Kielcach z założonymi rękami i niedawno wystąpił również na mniejszej scenie w Ustce.

W podróży nad polskie morze towarzyszyła mu partnerka, a w sieci pojawiły się wspólne zdjęcia pary na plaży. Krzysztof junior i Katarzyna znają się od lat i marzą o wspólnym życiu, a ukochana stara się z całych sił wspierać 48-latka, zarówno w jego muzycznej karierze, jak i w konflikcie z macochą.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Policjanci rzucili kobietę na maskę i skuli, wszystko na oczach małej córki

  • Łukasz Szumowski pojawił się w Polsacie. Mówił o Eriksenie i szczepieniach dla dzieci

  • Usłyszał hałas pod chodnikiem, rzucił się na pomoc. Pod kostką znalazł psa

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Facebook

Podobne artykuły

Grób Andrzeja Strzeleckiego

Gwiazdy

Zakończono remont grobu Andrzeja Strzeleckiego. Mamy zdjęcia

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Internauci skrytykowali zdjęcie Katarzyny Cichopek. Twierdzą, że promuje "patodeweloperkę"

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Agnieszka Gozdyra boi się o swoje bezpieczeństwo. Otrzymała groźbę, sprawa zgłoszona policji

Czytaj więcej >
Jolanta Kwaśniewska

Gwiazdy

Jolanta Kwaśniewska jest zachwycona teściami swojej córki. „Dla nich wartości rodzinne są najważniejsze”

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Gwiazdy

Dziennikarze Wirtualnej Polski są rozczarowani restauracją po rewolucjach Magdy Gessler

Czytaj więcej >
Klan

Gwiazdy

Twórcy „Klanu” po 24 latach zmieniają czołówkę serialu. Widzowie nie usłyszą już Ryszarda Rynkowskiego

Czytaj więcej >