Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Auto zjechało z drogi i uderzyło w drzewo. Tragiczny wypadek w Zachodniopomorskim
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 23.04.2024 10:06

Auto zjechało z drogi i uderzyło w drzewo. Tragiczny wypadek w Zachodniopomorskim

wypadek
Fot. KP PSP W Goleniowie/P. Bartnik

Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku w Rurzycy (woj. zachodniopomorskie). Samochód osobowy z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i roztrzaskał się na drzewie. Żeby wydostać jego kierowcę, strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu. Niestety, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Tragiczny wypadek w Rurzycy

Do wypadku doszło we wtorek, 23 kwietnia, w miejscowości Rurzyca (pow. goleniowski). O godz. 4.41 Stanowisko Komendanta Powiatowego PSP w Goleniowie otrzymało zgłoszenie o zderzeniu drogowym na ulicy Goleniowskiej. 

Samochód z niewyjaśnionych na ten moment przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Jego kierowca został uwięziony w pojeździe. 

Wybuch i pożar bloku w Kętrzynie. Jedna osoba została ranna

Mężczyzna był uwięziony w aucie

Na miejscu strażacy niezwłocznie przystąpili do akcji ratowniczej. Dowódca jednostki potwierdził, że wewnątrz pojazdu znajdował się nieprzytomny kierowca, który został zakleszczony w zdeformowanym nadwoziu. Nie miał widocznych oznak życia. Do jego wydobycia konieczne było użycie specjalistycznego sprzętu hydraulicznego.

ZOBACZ TAKŻE: Tragedia na Pomorzu. Znaleziono ciało mężczyzny, było zalane betonem

Nie żyje 49-latek. Trwa wyjaśnianie okoliczności tragedii

Niestety, mimo błyskawicznej akcji ratowniczej, życia poszkodowanego mężczyzny nie udało się uratować. Po przybyciu na miejsce zespołu ratownictwa medycznego lekarz stwierdził zgon 49-latka. Policjanci wszczęli dochodzenie, w którym mają zostać ustalone okoliczności tragicznego wypadku.

Źródło: szczecin.tvp.pl, gs24.pl