Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Prowadziła po alkoholu. Jedna osoba nie żyje, trzy są w szpitalu
Marcin Śliwa
Marcin Śliwa 22.04.2024 19:36

Prowadziła po alkoholu. Jedna osoba nie żyje, trzy są w szpitalu

wypadek
fot. KPP Mielec

Do dramatycznego wypadku doszło w sobotę w okolicach godziny 17:00 w miejscowości Ławnica (woj. podkarpackie). Jedna osoba nie żyje, trzy trafiły do szpitala z różnymi obrażeniami. 32-latka, która doprowadziła do wypadku miała prawie promil alkoholu we krwi. 

Pijana sprawczyni

Za spowodowanie wypadku odpowiada 32-letnia mieszkanka Gawłuszowic. Kobieta miała we krwi prawie promil alkoholu. Jak poinformowała policja w rozmowie z TVN 24, jadąca samotnie Seatem Ibizą pijana kobieta zjechała na przeciwległy pas drogi i uderzyła w Seata Leona. Za jego kierownicą siedziała 40-letnia mieszkanka powiatu staszowskiego, a w środku byli też 66-latka oraz 10-latek

Hiszpański żołnierz zginął w Polsce. Wypadek podczas manewrów NATO

Poszkodowani w szpitalu

Wszystkie osoby biorące udział w wypadku z różnymi obrażeniami zostały przewiezione do szpitala. Niestety, życia 66-letniej kobiety nie udało się uratować. Odpowiedzialna za spowodowanie wypadku 32-letnia kobieta przeszła już operację. Policja ustala przyczyny i bada okoliczności zdarzenia. 

Będą postawione zarzuty

TVN 24 informuje, że sprawczyni wypadku zostaną postawione zarzuty prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu oraz spowodowania wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym.

Źródło: TVN 24