Goniec.pl
Krzysztof Krawczyk kolejny skandal

Fot. Wikimedia Commons Januarybratek Attribution-ShareAlike 4.0 International (CC BY-SA 4.0)

Andrzej Kosmala nie odpuszcza. Zaczepił Natalię Kukulską

17 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Andrzej Kosmala odniósł się do kolejnego skandalu związanego z Krzysztofem Krawczyka. Chodzi o oświadczenie, które wydała Natalia Kukulska, zaprzeczając doniesieniom o jej bliskiej relacji z piosenkarzem oraz jego synem. Internautom nie podo

Po śmierci Krzysztofa Krawczyka pojawia się coraz więcej skandali. Andrzej Kosmala w ostrych słowach zdążył już skomentować zachowanie Mariana Lichtmana, którego z uroczystości miała przeganiać wdowa po piosenkarzu. Teraz menedżer piosenkarza wypowiedział się na temat oświadczenia Natalii Kukulskiej.

Niewiele osób spodziewało się, że zaraz po pogrzebie Krzysztofa Krawczyka zaczną pojawiać się medialne skandale. Rodzina polskiego Elvisa Presleya najprawdopodobniej nie o takim pożegnaniu artysty marzyła. Część środowiska ma dość rozpisywania się o piosenkarzu w okresie żałoby.

Trwa zamieszanie medialne wokół Krzysztofa Krawczyka

Od pogrzebu Krzysztofa Krawczyka mija zaledwie tydzień. Obecnie powinien trwać cichy okres żałoby po piosenkarzu, a jednak do mediów zaczęły wpływać niepokojące informacje. Wdowa po artyście nie odnosi się do skandali, jej przedstawicielem jest Andrzej Kosmala.

Wieloletni menedżer i przyjaciel polskiego Elvisa Presleya przyznał na Facebooku, że Maran Lichtman, który pojawił się na uroczystości pogrzebowej, był wyganiany przez Ewę Krawczyk. Zdaniem bliskich piosenkarza członek zespołu Trubadurzy chce zyskać rozgłos kosztem tragedii.

[EMBED-244]

Niedawno w mediach społecznościowych pojawił się też obszerny wpis Natalii Kukulskiej, która zareagowała na kłamliwy artykuł. Na łamach „Na żywo” opublikowano tekst, którego autor opisał bliską relację Krzysztofa Krawczyka z wokalistką.

Dziennikarze napisali też o znajomości Natalii Kukulskiej z synem wielkiego artysty. Piosenkarka jednak stwierdziła, że wszystko jest nieprawdą.

Oświadczenie menedżera Krzysztofa Krawczyka

Do oświadczenia Natalii Kukulskiej odniósł się też menedżer Krzysztofa Krawczyka. Andrzej Kosmala przyznał, że miał oburzony zadzwonić do piosenkarki. Ostatecznie jednak do tego nie doszło.

Po przeczytaniu oświadczenia Natalii Kukulskiej Andrzej Kosmala opublikował krótki wpis na swoim Facebooku, w którym odnosi się do słów piosenkarki.

No to już nie muszę dzwonić do Natalki, a chciałem pełen oburzenia! Wujek Andrzej Kosmala – przyjaciel twojej mamy i twego ojca! A Krzysiu nagrał już płytę z tatą i czeka na wydanie! – napisał.

Pod wpisem Andrzeja Kosmali pojawiły się też szokujące komentarze. Internauci skomentowali obecność syna Krzysztofa Krawczyka na pogrzebie.

Polacy wskazali, że nie znają relacji rodzinnych piosenkarza, ale fakt, że jego syn nie stał blisko trumny, jest co najmniej zastanawiający. Wiele osób zaznaczyło też, że Krzysztof Krawczyk nie życzyłby sobie takiego pożegnania.

Nie znam realiów kontaktów rodziny Ś.P Krzysztofa. Jednakże jego syn bez względu na obecne stosunki z pozostałymi powinien być zaraz za trumna i w pierwszym rzędzie. Tyle w temacie – napisał jeden z internautów.

[EMBED-505]

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Mateusz Sidorek

Interesuję się literaturą, kinem europejskim oraz arthouse’owym i kulturą francuską w każdym wydaniu. Tworzyłem treści m.in. dla i-D Poland, Noizz, K MAG oraz Hiro.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

policja

Wiadomości

Zachodniopomorskie: W pensjonacie znaleziono zwłoki 40-latka. Prawdopodobnie doszło do zbrodni

Czytaj więcej >
sinice

Wiadomości

Mężczyzna wykąpał się w Bałtyku. Jest zakażony bakterią Vibrio vulnificus

Czytaj więcej >

Wiadomości

Aleksander Kwaśniewski ocenił wystąpienie Andrzeja Dudy podczas Zgromadzenia Ogólnego ONZ

Czytaj więcej >
konferencja

Wiadomości

Posłowie Dariusz Joński i Michał Szczerba zostali wyproszeni z konferencji prasowej

Czytaj więcej >
tk

Wiadomości

Trybunał Konstytucyjny odroczył rozprawę w sprawie wyższości prawa unijnego nad krajowym

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Wiadomości

Andrzej Duda przed sesją ONZ pomylił prezydentów USA

Czytaj więcej >