Goniec.pl > Wiadomości > Andrzej Kosmala nie odpuszcza. Zaczepił Natalię Kukulską
Mateusz Sidorek
Mateusz Sidorek 06.05.2021 15:03

Andrzej Kosmala nie odpuszcza. Zaczepił Natalię Kukulską

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
Fot. Wikimedia Commons Januarybratek Attribution-ShareAlike 4.0 International (CC BY-SA 4.0)

Po śmierci Krzysztofa Krawczyka pojawia się coraz więcej skandali. Andrzej Kosmala w ostrych słowach zdążył już skomentować zachowanie Mariana Lichtmana, którego z uroczystości miała przeganiać wdowa po piosenkarzu. Teraz menedżer piosenkarza wypowiedział się na temat oświadczenia Natalii Kukulskiej.

Niewiele osób spodziewało się, że zaraz po pogrzebie Krzysztofa Krawczyka zaczną pojawiać się medialne skandale. Rodzina polskiego Elvisa Presleya najprawdopodobniej nie o takim pożegnaniu artysty marzyła. Część środowiska ma dość rozpisywania się o piosenkarzu w okresie żałoby.

Trwa zamieszanie medialne wokół Krzysztofa Krawczyka

Od pogrzebu Krzysztofa Krawczyka mija zaledwie tydzień. Obecnie powinien trwać cichy okres żałoby po piosenkarzu, a jednak do mediów zaczęły wpływać niepokojące informacje. Wdowa po artyście nie odnosi się do skandali, jej przedstawicielem jest Andrzej Kosmala.

Wieloletni menedżer i przyjaciel polskiego Elvisa Presleya przyznał na Facebooku, że Maran Lichtman, który pojawił się na uroczystości pogrzebowej, był wyganiany przez Ewę Krawczyk. Zdaniem bliskich piosenkarza członek zespołu Trubadurzy chce zyskać rozgłos kosztem tragedii.

[EMBED-244]

Niedawno w mediach społecznościowych pojawił się też obszerny wpis Natalii Kukulskiej, która zareagowała na kłamliwy artykuł. Na łamach „Na żywo” opublikowano tekst, którego autor opisał bliską relację Krzysztofa Krawczyka z wokalistką.

Dziennikarze napisali też o znajomości Natalii Kukulskiej z synem wielkiego artysty. Piosenkarka jednak stwierdziła, że wszystko jest nieprawdą.

Oświadczenie menedżera Krzysztofa Krawczyka

Do oświadczenia Natalii Kukulskiej odniósł się też menedżer Krzysztofa Krawczyka. Andrzej Kosmala przyznał, że miał oburzony zadzwonić do piosenkarki. Ostatecznie jednak do tego nie doszło.

Po przeczytaniu oświadczenia Natalii Kukulskiej Andrzej Kosmala opublikował krótki wpis na swoim Facebooku, w którym odnosi się do słów piosenkarki.

No to już nie muszę dzwonić do Natalki, a chciałem pełen oburzenia! Wujek Andrzej Kosmala – przyjaciel twojej mamy i twego ojca! A Krzysiu nagrał już płytę z tatą i czeka na wydanie! – napisał.

Pod wpisem Andrzeja Kosmali pojawiły się też szokujące komentarze. Internauci skomentowali obecność syna Krzysztofa Krawczyka na pogrzebie.

Polacy wskazali, że nie znają relacji rodzinnych piosenkarza, ale fakt, że jego syn nie stał blisko trumny, jest co najmniej zastanawiający. Wiele osób zaznaczyło też, że Krzysztof Krawczyk nie życzyłby sobie takiego pożegnania.

Nie znam realiów kontaktów rodziny Ś.P Krzysztofa. Jednakże jego syn bez względu na obecne stosunki z pozostałymi powinien być zaraz za trumna i w pierwszym rzędzie. Tyle w temacie – napisał jeden z internautów.

[EMBED-505]

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Tagi: