Goniec.pl
Wypadek na Pomorzu

Twitter.com KPPSPTczew

Pomorze: Nie żyją trzy osoby, jedna jest ciężko ranna

17 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Wypadek na drodze krajowej nr 22 na wysokości miejscowości Zabagno wstrząsnął mieszkańcami Pomorza. Nie żyją trzy osoby, a jedna została ciężko ranna. Na miejsce skierowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do tragedii na pomorskiej drodze doszło dzisiaj rano. Kierujący samochodem osobowym mężczyzna z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Autem podróżowały 4 osoby, wypadek przeżył jedynie 19-latek, który został przetransportowany do szpitala.

W tragicznym wypadku na drodze krajowej nr 22 zginęły 3 osoby

Do tragedii doszło w sobotę 17 kwietnia br. na drodze krajowej nr 22 na wysokości miejscowości Zabagno w województwie pomorskim. Około godz. 9.50 na trasie pomiędzy Malborkiem i Starogardem Gdańskim samochód wypadł z trasy i uderzył w drzewo. Dopiero teraz media zaczęły podawać informacje o zdarzeniu.

Ze wstępnych ustaleń służb wynika, że auto marki renault megane z nieznanych przyczyn zjechało z drogi i uderzyło w drzewo. Na miejsce zdarzenia skierowano służby i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 

Jak przekazał w rozmowie z nami oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Tczewie mł. kpt. Michał Myrda, samochodem kierował około 40 -letni mężczyzna. Poza tym w aucie podróżowały również dwie kobiety w wieku około 35 i 60 lat oraz 19-letni mężczyzna.

Wskutek zderzenia na miejscu śmierć poniosły 3 osoby - dwie kobiety oraz kierowca auta. 19-letni pasażer w ciężkim stanie został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala. Prawdopodobnie trafił do jednej z trójmiejskich placówek.

- Stan poszkodowanego był bardzo poważny, prawdopodobnie doszło do urazu kręgosłupa - przekazał nam mł. kpt. Michał Myrda.

Na drodze krajowej nr 22 panowały tymczasowe utrudnienia w ruchu, jednak służby przywróciły już płynność ruchu na odcinku, na którym doszło do tragicznego wypadku.

- Działania służb już się zakończyły - przekazał oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Tczewie.

Policjanci ustalają teraz, jakie były przyczyny i dokładny przebieg zdarzenia. Na razie nie podano żadnych oficjalnych informacji w tej sprawie. Sprawą zajmie się prokurator.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Nie żyje Grażyna Leja, była wiceminister sportu

  • Wielka promocja w Lidlu od poniedziałku

  • Dolny Śląsk: Odnaleziono zaginioną 8-latkę

Monika Majko

Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

policja

Wiadomości

Zachodniopomorskie: W pensjonacie znaleziono zwłoki 40-latka. Prawdopodobnie doszło do zbrodni

Czytaj więcej >
sinice

Wiadomości

Mężczyzna wykąpał się w Bałtyku. Jest zakażony bakterią Vibrio vulnificus

Czytaj więcej >

Wiadomości

Aleksander Kwaśniewski ocenił wystąpienie Andrzeja Dudy podczas Zgromadzenia Ogólnego ONZ

Czytaj więcej >
konferencja

Wiadomości

Posłowie Dariusz Joński i Michał Szczerba zostali wyproszeni z konferencji prasowej

Czytaj więcej >
tk

Wiadomości

Trybunał Konstytucyjny odroczył rozprawę w sprawie wyższości prawa unijnego nad krajowym

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Wiadomości

Andrzej Duda przed sesją ONZ pomylił prezydentów USA

Czytaj więcej >