Goniec.pl
Lidl: promocje

Marek BAZAK/East News

Wielka promocja w Lidlu od poniedziałku

17 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Damian Witoń

Udostępnij:

Już w najbliższy poniedziałek w Lidlu mogą pojawić się tłumy Polaków. Sieć supermarketów rusza z wielką promocja. Do nabycia wiele produktów w atrakcyjnych cenach, a w tym jeden absolutny hit.

Osoby, które w poniedziałkowy poranek wybiorą się do Lidla, mogą być zaskoczone. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że pojawią się tam tłumy Polaków. Wszystko dzięki bardzo atrakcyjnej ofercie promocyjnej, która pojawi się już 19 kwietnia. Wtedy właśnie będzie można nabyć kilka ciekawych produktów oraz pewien absolutny hit, który stanowi rewolucję. 

Wielka promocja w Lidlu już od poniedziałku. Hitowy produkt do nabycia w promocyjnej cenie

Wiele gospodyń lub gospodarzy domów marzy o tym, aby usiąść sobie wygodnie na fotelu, podczas gdy mieszkanie będzie sprzątało się samo. To, co kiedyś wydawało się tylko odrealnionym marzeniem, dziś za sprawą technologii staje się jak najbardziej możliwe. Na rynku pojawiły się bowiem roboty sprzątające. Mogłoby się jednak wydawać że trzeba zapłacić za nie krocie. Nic bardziej mylnego.

Już poniedziałek Lidl rusza ze wielką akcją promocyjną. Wśród produktów, które będziemy mogli dostać po atrakcyjnych cenach, znajdzie się właśnie robot sprzątający. Supermarket oferuje go za 549 złotych. Robot pomoże nam w czyszczeniu podłóg twardych oraz wykładzin o krótkim włosiu.

Może pracować aż 120 minut po jednym naładowaniu. Odkurza oraz czyści na mokro, czyli ma funkcję mopującą. Można zaprogramować go aż na 6 trybów sprzątania, po czym rozsiąść się wygodnie i obserwować, jak nasza podłoga staje się czysta bez żadnego wysiłku. Sprzęty o podobnych parametrach kosztują na rynku nawet ponad 1000 zł.

Robot sprzątający nie jest jednak jedynym produktem, który może zachęcić Polaków do odwiedzenia Lidla już w najbliższy poniedziałek. Panie z pewnością zainteresują się kolorowymi, wiosennymi sukienkami za 39,99 zł. Miłośnicy książek powinni z kolei zainteresować się ciekawymi pozycjami, które będą dostępne za mniej niż 30 złotych.

Lidlowska księgarnia zaoferuje nam między innymi twórczość Remigiusza Mroza, Wojciecha Chmielarza czy Katarzyny Puzyńskiej. Osoby, które nie miały jeszcze okazji zapoznać się z książkami J.K. Rowling i najpopularniejszego czarodzieja na świecie Harry'ego Pottera również znajdą coś dla siebie. 

Lidl pomyślał również o miłośnikach grillowania, którzy już nie mogą się doczekać lepszej pogody. Od poniedziałku w sprzedaży pojawi się grill kulisty z pokrywą za 119 złotych. Dostaniemy również wiele niezbędnych akcesoriów w korzystnych cenach. 

Warty wspomnienia jest również termometr bezdotykowy, który może być szczególnie użyteczny dla osób, które posiadają małe dzieci. 19 kwietnia w Lidlu dostaniemy go za 59,90 zł. Dodatkowa każdy, kto kupi artykuły odzieżowe lub przemysłowe za minimum 99 złotych, będzie mógł otrzymać maseczkę wielokrotnego użytku marki 4F gratis.

Fot. lidl.pl

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Danuta Holecka uczęszczała do katolickiego liceum

  • Nie żyje Andrzej Żak

  • W akcji trzy zastępy straży pożarnej, policja, karetka i helikopter. 2-latek wpadł do szamba

Damian Witoń

Redaktor goniec.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Janusz Cieszyński

Pieniądze

Jest projekt zmian w prawie. Państwo chce przejmować niewykorzystane środki z telefonicznych kart prepaid

Czytaj więcej >
Spis powszechny

Pieniądze

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 kończy się 30 września

Czytaj więcej >
Credit Agricole

Pieniądze

Awaria w Credit Agricole. Klienci płacą dwukrotnie za to samo, trzeba wiedzieć

Czytaj więcej >

Pieniądze

Wielu Polaków dostaje listy z wezwaniem do zapłaty. To nie oszustwo, masz zaledwie tydzień

Czytaj więcej >
Mateusz Morawiecki

Pieniądze

Mateusz Morawiecki dostał list od seniorów. Są zaniepokojeni rozwiązaniami Polskiego Ładu

Czytaj więcej >
Fot. Piotr Molecki/East News, Warszawa, 06.07.2020. Prezydent Andrzej Duda podpisal projekt zmiany Konstytucji RP, dotyczacy zakazu adopcji dzieci przez pary jednoplciowie.

Pieniądze

Opłata za śmieci uregulowana. Prezydent podpisał dokument

Czytaj więcej >