NASI DZIENNIKARZE
Janusz Schwertner
Mateusz Baczyński
Jakub Wątor
Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Finanse > Wielka promocja w Lidlu od poniedziałku
Damian Witoń
Damian Witoń 06.05.2021 15:04

Wielka promocja w Lidlu od poniedziałku

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
Marek BAZAK/East News

Osoby, które w poniedziałkowy poranek wybiorą się do Lidla, mogą być zaskoczone. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że pojawią się tam tłumy Polaków. Wszystko dzięki bardzo atrakcyjnej ofercie promocyjnej, która pojawi się już 19 kwietnia. Wtedy właśnie będzie można nabyć kilka ciekawych produktów oraz pewien absolutny hit, który stanowi rewolucję. 

Wielka promocja w Lidlu już od poniedziałku. Hitowy produkt do nabycia w promocyjnej cenie

Wiele gospodyń lub gospodarzy domów marzy o tym, aby usiąść sobie wygodnie na fotelu, podczas gdy mieszkanie będzie sprzątało się samo. To, co kiedyś wydawało się tylko odrealnionym marzeniem, dziś za sprawą technologii staje się jak najbardziej możliwe. Na rynku pojawiły się bowiem roboty sprzątające. Mogłoby się jednak wydawać że trzeba zapłacić za nie krocie. Nic bardziej mylnego.

Już poniedziałek Lidl rusza ze wielką akcją promocyjną. Wśród produktów, które będziemy mogli dostać po atrakcyjnych cenach, znajdzie się właśnie robot sprzątający. Supermarket oferuje go za 549 złotych. Robot pomoże nam w czyszczeniu podłóg twardych oraz wykładzin o krótkim włosiu.

Może pracować aż 120 minut po jednym naładowaniu. Odkurza oraz czyści na mokro, czyli ma funkcję mopującą. Można zaprogramować go aż na 6 trybów sprzątania, po czym rozsiąść się wygodnie i obserwować, jak nasza podłoga staje się czysta bez żadnego wysiłku. Sprzęty o podobnych parametrach kosztują na rynku nawet ponad 1000 zł.

Robot sprzątający nie jest jednak jedynym produktem, który może zachęcić Polaków do odwiedzenia Lidla już w najbliższy poniedziałek. Panie z pewnością zainteresują się kolorowymi, wiosennymi sukienkami za 39,99 zł. Miłośnicy książek powinni z kolei zainteresować się ciekawymi pozycjami, które będą dostępne za mniej niż 30 złotych.

Lidlowska księgarnia zaoferuje nam między innymi twórczość Remigiusza Mroza, Wojciecha Chmielarza czy Katarzyny Puzyńskiej. Osoby, które nie miały jeszcze okazji zapoznać się z książkami J.K. Rowling i najpopularniejszego czarodzieja na świecie Harry'ego Pottera również znajdą coś dla siebie. 

Lidl pomyślał również o miłośnikach grillowania, którzy już nie mogą się doczekać lepszej pogody. Od poniedziałku w sprzedaży pojawi się grill kulisty z pokrywą za 119 złotych. Dostaniemy również wiele niezbędnych akcesoriów w korzystnych cenach. 

Warty wspomnienia jest również termometr bezdotykowy, który może być szczególnie użyteczny dla osób, które posiadają małe dzieci. 19 kwietnia w Lidlu dostaniemy go za 59,90 zł. Dodatkowa każdy, kto kupi artykuły odzieżowe lub przemysłowe za minimum 99 złotych, będzie mógł otrzymać maseczkę wielokrotnego użytku marki 4F gratis.

Fot. lidl.pl

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Tagi: pieniądze