Policja Żródło: DOMIN/AGENCJA SE/East News (ZDJĘCIE POGLĄDOWE)

26-latka zabiła swoją 3-letnią córeczkę. Sąsiadka powiedziała, co stało się przed tragedią

Dzisiaj przed południem w Poznaniu rozegrał się prawdziwy dramat. 26-letnia mieszkanka Poznania śmiertelnie ugodziła nożem swoją małą córeczkę. Dziewczynka zmarła, pomimo szybko udzielonej pomocy. Sąsiadka rodziny zdradziła właśnie, co wydarzyło się w weekend.

Lokalna społeczność nie może dać wiary, że do tak dramatycznych wydarzeń doszło właśnie w rodzinie Magdaleny C. Z ich relacji wynika, że młoda kobieta była bezkonfliktowa i spokojna. Mieszkająca z nią matka jest wicedyrektorką w jednej z poznańskich placówek oświatowych.

„Fakt” dotarł do sąsiadki Magdaleny C. Kobieta wyznała dziennikowi, że jeszcze w ten weekend młoda mama radośnie spacerowała z dzieckiem i nic nie zapowiadało nadchodzącej katastrofy.

- Ta matka była wpatrzona w małą. Babcia też była zakochana we wnuczce. Nie mogę sobie wyobrazić, jak tam mogło dojść do takiej tragedii- powiedziała dziennikarzom dziennika zdruzgotana kobieta.

Na jaw wychodzą szczegóły brutalnego morderstwa

Kilkadziesiąt minut przed południem strażacy otrzymali dzisiaj wezwanie na ulicę Winklera. W jednym z mieszkań miało dojść do awantury, w wyniku której poszkodowana została mała dziewczynka.

Cena pogrzebu w Polsce jest ogromna. Po śmierci rodzina może mieć problemCena pogrzebu w Polsce jest ogromna. Po śmierci rodzina może mieć problemCzytaj dalej

Na miejscu okazało się, że młoda kobieta ugodziła swoją małą córeczkę nożem. Niestety, cios został zadany prosto w serce. Chociaż dziewczynka została natychmiast przewieziona do szpitala, to lekarze nie byli w stanie nic zrobić.

Policja i prokuratura pracują obecnie nad wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia. Z informacji przekazanych mediom wynika, że w chwili całego zajścia Magdalena C. nie znajdowała się pod wpływem alkoholu.

W ustaleniu przebiegu wydarzeń nie pomaga fakt, że policja nie ma żadnych świadków. W momencie, w którym rozegrał się dramat 26-latka przebywała w mieszkaniu wyłącznie ze swoim dzieckiem.

Magdalena C. pozostaje zatrzymana celem złożenia wyjaśnień. W środę ma dojść do przesłuchania prokuratorskiego w tej sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Fakt24.pl

Następny artykuł