Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > 16-latka zaginęła w Radomiu. Oli szukają nawet w Warszawie, policja apeluje o pomoc
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 22.06.2024 22:45

16-latka zaginęła w Radomiu. Oli szukają nawet w Warszawie, policja apeluje o pomoc

policja Ola Dostaw
Fot. Podlaska Policja, Facebook.com/Zaginieni przed laty

Policjanci prowadzą poszukiwania 16-letniej Oli Dostaw z wsi Laski (woj. mazowieckie). Nastolatka zaginęła w sobotę 8 czerwca, kiedy oddaliła się z ośrodka readaptacyjnego w Radomiu. Od tamtego momentu nie ma z nią kontaktu. Bliscy i funkcjonariusze proszą o pomoc w odnalezieniu dziewczyny.

Trwają poszukiwania 16-letniej Oli Dostaw

Zaginęła 16-latka. Ola Dostaw po raz ostatni widziana była 8 czerwca w Radomiu, około godz. 11.30 oddaliła się z ośrodka readaptacyjnego w okolicach ul. Łąkowej i ślad po niej zaginął. Nastolatka ma 165 cm wzrostu, waży około 50 kilogramów. Ma długie blond włosy do ramion, w dniu zaginięcia miała na sobie białe buty, beżowe spodnie i torbę na ramię.

Auto roztrzaskało się o drzewo, w środku trzy osoby. Tragiczny wypadek pod Szczecinem

Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach 16-letniej Oli Dostaw

Ola ma także widoczną bliznę na prawym przedramieniu. Wszystkie osoby, które posiadają o informację na temat zaginionej, proszone są o kierowanie ich do Komisariatu III Policji w Radomiu pod numer 47 701 39 40 lub 112, bądź przez formularz kontaktowy, znajdujący się na stronie internetowej Fundacji Itaka.

ZOBACZ: Nie żyje 36-latek, dwie kolejne osoby w szpitalu. Kierowca popełnił tragiczny błąd

Zaginęła Ola Dostaw. Rodzice wydali apel

Bliscy zaginionej Oli Dostaw proszą o pomoc w odnalezieniu 16-latki. Nastolatka zmagała się z uzależnieniem od środków psychoaktywnych, jej życie może być zagrożone. Jej rodzice wydali poruszający apel.

Pomoc w leczeniu uzależnienia otrzymaliśmy w Stowarzyszeniu KARAN, gdzie Ola przebywała od niecałego 1,5 roku. Jest to jedno z nielicznych miejsc w Polsce dedykowanych dzieciom. Terapią objęta jest cała nasza rodzina. Przerwanie jej w przypadku Oli niesie za sobą poważne konsekwencje zdrowotne, jak i prawne (córka ma tymczasowy sądowy nakaz przebywania w ośrodku). My, rodzice Oli, apelujemy do wszystkich, którzy mają jakąkolwiek wiedzę o miejscu jej przebywania o zgłoszenie tego faktu. I przede wszystkim apelujemy do Oli, z miłością, zrozumieniem, akceptacją – przekazali rodzice dziewcyzny.