Goniec.pl
zaginęła policja prosi

Fot. KMP w Olsztynie

Zaginęła 17-letnia Wiktoria. Policja prosi o pomoc

20 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Trwa akcja poszukiwawcza 17-letniej Wiktorii, która zaginęła na początku kwietnia. Nastolatka przebywała w ośrodku opiekuńczo-wychowawczym na Mazowszu. Według ustaleń policji z Olsztyna dziewczyna może znajdować się w pobliżu Łodzi. Służby opubliko

17-letnia Wiktoria Ziomek, która zaginęła na początku kwietnia, była podopieczną ośrodka opiekuńczo-wychowawczego na Mazowszu. Ostatni raz była widziała w dniu, w którym oddaliła się z placówki. Policja z Olsztyna nadal poszukuje nastolatki i prosi społeczność o pomoc.

Zdaniem policjantów nastolatka, która zaginęła, może przebywać w pobliżu Łodzi. Funkcjonariusze nie wykluczają jednak, że może przebywać też na terenie Olsztyna. Służby zaapelowały o pomoc w ustaleniu miejsca, w jakim się znajduje i udostępniły jej wizerunek wraz z opisem.

17-letnia Wiktoria zaginęła

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez policję z Olsztyna 17-letnia Wiktoria Ziomek zaginęła na początku kwietnia. Po opuszczeniu ośrodka opiekuńczo-wychowawczego na terenie województwa mazowieckiego, nie ma z nią kontaktu.

Jak poinformowali funkcjonariusze, Wiktoria mierzy około 160 centymetrów. Nastolatka ma jasne blond włosy – w dniu zaginięcia miała je splecione w dwa warkocze.

[EMBED-243]

Gdy 17-latka była widziana po raz ostatni, miała na sobie długie czerwone spodnie i czarną bluzę. Policja prosi o natychmiastowy kontakt każdego, kto może jakkolwiek pomóc w akcji poszukiwawczej.

Nadal nie wiadomo, gdzie przebywa 17-latka, która zaginęła

Wiadomości o 17-letniej Wiktorii, która zaginęła, pojawiły się facebookowym profilu Zaginieni przed laty. Autorzy wpisu zaznaczyli, że dziewczyna opuściła ośrodek opiekuńczo-wychowawczy dobrowolnie.

Z przekazanych informacji wynika, że nastolatce może grozić niebezpieczeństwo, dlatego ważne jest jak najszybsze przekazanie pomocnych wiadomości służbom.

Jak dotąd Wiktoria nie skontaktowała się z najbliższymi. Policjanci podejrzewają, że może przebywać w okolicach Łodzi lub wróciła do Olsztyna.

Informacje dotyczące 17-latki można przekazać Komendzie Miejskiej Policji w Olsztynie, dzwoniąc pod tel. 47 731 47 48. Można również skontaktować się z najbliższą jednostką policji lub zadzwonić pod numer alarmowy 112.

[EMBED-534]

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Kontrola sanepidu w hotelu Tadeusza Rydzyka. Są wyniki

  • Nie żyje aktorka Ewa Wawrzoń

  • Prof. Parczewski twierdzi, że nie ma sensu nosić maseczek na zewnątrz

Mateusz Sidorek

Interesuję się literaturą, kinem europejskim oraz arthouse’owym i kulturą francuską w każdym wydaniu. Tworzyłem treści m.in. dla i-D Poland, Noizz, K MAG oraz Hiro.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

policja

Wiadomości

Zachodniopomorskie: W pensjonacie znaleziono zwłoki 40-latka. Prawdopodobnie doszło do zbrodni

Czytaj więcej >
sinice

Wiadomości

Mężczyzna wykąpał się w Bałtyku. Jest zakażony bakterią Vibrio vulnificus

Czytaj więcej >

Wiadomości

Aleksander Kwaśniewski ocenił wystąpienie Andrzeja Dudy podczas Zgromadzenia Ogólnego ONZ

Czytaj więcej >
konferencja

Wiadomości

Posłowie Dariusz Joński i Michał Szczerba zostali wyproszeni z konferencji prasowej

Czytaj więcej >
tk

Wiadomości

Trybunał Konstytucyjny odroczył rozprawę w sprawie wyższości prawa unijnego nad krajowym

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Wiadomości

Andrzej Duda przed sesją ONZ pomylił prezydentów USA

Czytaj więcej >