Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Zabrze. Zaginęła 16-letnia Martyna. Policja ujawniła zaskakujące informacje
Jan Jałowczyk
Jan Jałowczyk 04.03.2023 16:00

Zabrze. Zaginęła 16-letnia Martyna. Policja ujawniła zaskakujące informacje

zaginiona
KMP Zabrze

Policjanci z Komendy Miejskiej w Zabrzu prowadzą poszukiwania 16-letniej Martyny Winkler, która 28 lutego opuściła miejsce zamieszkania i do teraz nie powróciła. Mundurowi podają szokujący detal ws. zaginionej. Dziewczyna ma pozostawać w kontakcie telefonicznym z bliskimi, jednak z jakiegoś powodu nie chce zdradzić miejsca pobytu.

Trwają poszukiwania 16-letniej Martyny

Funkcjonariusze Policji z Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu prowadzą intensywne poszukiwania zaledwie 16-letniej Martyny Winkler. Nastolatka zaginęła w dniu 28 lutego 2023 roku, kiedy to przed godziną 14:00 opuściła swoje miejsce zamieszkania podczas nieobecności matki, nie wyjaśniając powodu swojego wyjścia. Do teraz miejsce pobytu Martyny nie jest znane.

Zaginiona Martyna Winkler. Źródło KMP Zabrze

Biedronka poszła na całość, zacznie się już w poniedziałek. Polacy masowo ruszą do sklepów

Szokujące szczegóły poszukiwań

Mundurowi jednocześnie podają szokujące szczegóły zaginięcia 16-latki. - Nieletnia do chwili obecnej nie powróciła, kontaktuje się telefonicznie, jednakże odmawia wskazania miejsca przebywania lub powrotu do domu - informuje zabrzańska policja.

Jednocześnie służby apelują o pomoc w zlokalizowaniu zaginionej. - Osoby posiadające wiedzę co do miejsca przebywania nieletniej proszone są o kontakt z zabrzańską policją, dzwoniąc pod numery: 47 8543 266 lub 47 8543 255 lub najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu 112 - prosi policja.
 

Zaginęła 16-letnia Oliwia

Jednocześnie małopolscy policjanci umieścili w mediach społecznościowych informację o zaginięciu 16-letniej Oliwii Jemielity. Dziewczyna opuściła dom rodzinny na osiedlu Oświecenia w Krakowie w nocy 1 marca i do tej pory nie skontaktowała się z bliskimi. Funkcjonariusze proszą o pomoc w poszukiwaniach.

Mundurowi udostępnili zdjęcie i rysopis mieszkająca na osiedlu Oświecenia w Krakowie nastolatki. Jak czytamy, Oliwia ma ok. 165 cm wzrostu, długie włosy w kolorze ciemnego blondu. Wychodząc z domu, była ubrana w czerwoną kurtkę, spodnie jeansowe, adidasy z ciemną podeszwą.

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca .

Źródło: KMP Zabrze/ Goniec