Goniec.pl
mieszkanie-wszystko-nagrala

tiktok.com/@tyishamacleod

Wyszła z mieszkania tylko na moment. Ukryta kamera nagrała, co robił właściciel

22 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Po zobaczeniu nagrań z ukrytych kamer, które zostały umieszczone w wynajmowanym mieszkaniu, Tyisha Macleod zaczęła się niepokoić zachowaniem właściciela lokum. Mężczyzna bez ustalania z nią wchodził do pokojów i dotykał jej rzeczy. Gdy sytuacja się powtórzyła, Kanadyjka postanowiła przekazać sprawę policji.

Tyisha Macleod w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu umieściła ukryte kamery, by móc od czasu do czasu sprawdzać lokum. Okazało się, że właściciel odwiedzał ją bez zapowiedzi. 24-letnia nauczycielka wreszcie przyłapała mężczyznę na gorącym uczynku. O sprawie dowiedziała się policja.

nie żyje

Nie żyje Dariusz Dyrda. Rodzina przekazała wiadomość o śmierci dziennikarza

CZYTAJ DALEJ

Nieświadomy tego, że jest nagrywany, właściciel mieszkania między innymi wchodził do sypialni 24-latki i dotykał jej prywatnych rzeczy. Nauczycielka powiedziała, że nie wyraziła zgody na wizytę – tym bardziej nie życzyła sobie, żeby obcy dotykał jej łóżka. Teraz może mieć kłopoty.

Niezapowiedziana wizyta w mieszkaniu 24-latki

Młoda nauczycielka zauważyła, że właściciel mieszkania, które wynajmuje dziewczyna, zaczął zachowywać się dziwnie. Mężczyzna nie wiedział, że 24-latka zadbała o prywatność i bezpieczeństwo, umieszczając w kilku mieszkaniach ukryte kamery. Dzięki temu Tyisha Macleod dowiedziała się o wszystkim.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Jak się okazało, obcy wchodził do różnych pokojów wynajmowanego mieszkania. Zjawiał się również w sypialni 24-latki i dotykał jej rzeczy. Na nagraniu, które autorka opublikowała na TikToku, widać, jak mężczyzna pochylił się u krył twarz w poszewce na poduszkę. Sprawdził też kołdrę.

Kanadyjka opublikowała łącznie trzy nagrania, na którym widać, jak właściciel mieszkania chodził po lokum i przeglądał pokoje. Zawędrował między innymi do pokoju oraz sypialni. Wreszcie 24-letnia nauczycielka o wszystkim się dowiedziała i postanowiła zareagować.

Na jednym z materiałów wideo właściciel mieszkania rozmawia także z koleżanką Kanadyjki. W końcu kobieta postanowiła doprowadzić do konfrontacji. W trakcie wymiany zdań mężczyzna powiedział, że po prostu szukał kota 24-latki. Dziewczyna jednak mu nie uwierzyła.

Ostatecznie Tyisha Macleod powiadomiła policję o niepokojących praktykach właściciela mieszkania. Mężczyzna może ponieść bardzo surowe konsekwencje, jeśli pojawi się akt oskarżenia przeciwko niemu. Sprawa czeka na finał.

@tyishamacleod

Let’s just say, I’ll be moving and getting out of my lease! Like for part 2! #creepy #landlordsfromhell #pt1 #foryoupage #canada🇨🇦🇨🇦

♬ Oh No - Kreepa
@tyishamacleod

Here’s some audio from part 2, As you can see!! My friend had NO idea he was there, nor did I! ##fyp ##moreproofscoming ##trespassing ##traumatized ##sos

♬ original sound - Tyisha Macleod

Tylko 1 na 10 osób odpowie na wszystkie pytania. Jeśli ci się uda, jesteś geniuszem

Pytanie 1 z 6

Kto był pierwszym królem Polski?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: o2.pl; TikTok

Podobne artykuły

Wiadomości

W całej Polsce odbędą się protesty w obronie TVN

Czytaj więcej >

Wiadomości

Wszedł do kościoła w czapce. Teraz ścigają go za obrazę uczuć religijnych

Czytaj więcej >

Wiadomości

Wrocław: kierowca wjechał w ekipę sprzątającą po poprzednim wypadku

Czytaj więcej >

Wiadomości

Anna Kornecka zdymisjonowana. Krytykowała Polski Ład

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rodzina Basi zdradziła jej ostatnie słowa przed tragiczną śmiercią

Czytaj więcej >

Wiadomości

Leżał pod szpitalem i krzyczał z bólu. Wcześniej nie chciano go przyjąć

Czytaj więcej >